Акція «AXOR - код успіху»

Шановні партнери! Компанія AXOR INDUSTRY оголошує про старт нової Акції «AXOR - код успіху» і про вихід інноваційного продукту - мобільного додатка AXOR.
У цьому році ми починаємо новий сезон з новою, сучасною акцією, яка буде проходити з 1 квітня по 31 грудня 2019 року. Ніхто не залишиться без призів і подарунків, а кращі продавці за підсумками акції зможуть взяти участь в розіграші поїздки в один з найкрасивіших куточків планети - острів Шрі-Ланка.

Цього року учасниками акції є як дилери, так і фахівці з монтажу! Усі учасники отримують бали і мають можливість обмінювати їх на призи.
Відмітна особливість акції «AXOR - код успіху» - миттєве нарахування балів при скануванні унікального QR-коду, розташованого на фурнітурі. Для цього нами було розроблено інноваційний мобільний додаток AXOR.
Додаток AXOR - простий спосіб брати участь в акціях від AXOR, а також можливість першими дізнаватися про новини, конкурсах та новинки компанії, швидко і зручно завантажувати потрібний сертифікат, маркетингову і технічну інформацію.

З додатком AXOR Ви отримуєте:
- авторизацію в Акції (для раніше зареєстрованих учасників) та реєстрацію (для нових учасників);
- швидкий і зручний доступ до особистого кабінету;
- миттєве нарахування балів шляхом сканування унікального QR-коду, розташованого на фурнітурі;
- контроль за нарахуванням і списанням балів в режимі реального часу;
- доступ до новин, інформації про конкурси та новинки AXOR;
- делегування можливості сканування своїм співробітникам (монтажникам).
Додаток AXOR вже є на Google Play і App Store.

Призовий фонд акції
За підсумками акції буде визначено 100 кращих віконних дилерів, які реалізували і відсканували найбільшу кількість комплектів з фурнітурою AXOR. Ці компанії будуть запрошені на урочисту шоу-програму і зможуть брати участь у фінальному розіграші призів.
Головні призи Акції «AXOR - код успіху»
Путівка на двох на острів Шрі-Ланка
Путівка на двох в EDEM RESORT MEDICAL&SPA
Телевізор Samsung Smart TV 4К
Електровелосипед
Робот-пилосос MI Robot Vacuum

Територія проведення акції - Україна, крім Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, і тимчасово непідконтрольних Україні територій в Донецькій і Луганській областях.
Дати проведення акції: 01.04.19-31.12.19

Детальні умови Акції