AXOR крокує світом

Інтерес до фурнітури AXOR вже вимірюється світовими масштабами. З кожним роком збільшується число країн, в яких не тільки знають про неї, але й гідно визнають, як якісну та надійну. Зовсім недавно фурнітура AXOR була представлена на найбільшій в Латинській Америці міжнародній будівельній виставці «EDIFICA», яка проходила 2-5 жовтня у м. Сантьяго, Чилі. У цьому році для розміщення стендів близько 900 компаній-учасників була відведена площа в 75 000 кв.м. Під час роботи виставки її відвідало понад 40 000 гостей з усього світу.

«Ми вдячні організаторам заходу за запрошення. Виставка - це унікальна можливість презентувати свою продукцію провідним будівельним компаніям і виробникам світлопрозорих конструкцій з різних країн Латинської Америки. Ми щодня працюємо над розширенням напрямків експорту нашої продукції і результати роботи на виставці показують, що участь у ній була стратегічно правильним рішенням.»

- Олексій Бєлозьоров, директор з розвитку ТМ AXOR

Фурнітура AXOR була представлена в різних інноваційних рішеннях для металопластикових конструкцій і конструкцій з дерева та алюмінію:

двері з паралельно-зсувною системою Intent;

двостулкове вікно з поворотно-відкидною основною стулкою з системою Komfort Line K-3 та дитячим замком;

штульпове вікно з основною поворотно-відкидною стулкою First Tilt із прихованими петлями Elite+ на базі лінійки Smart Line S+, з ручкою First Tilt з ключем;

двостулкове паралельно-зсувне вікно з системою Komfort Line K-3;

двері із замком-рейкою Door Line DL та багото іншого.

Відвідувачі та учасники виставки проявили підвищену цікавість до представленої продукції та буквально засипали питаннями представників компанії, в числі яких був і генеральний директор компанії Осман Йилмаз. Окремо хотілося б відзначити особливу увагу гостей стенду до паралельно-зсувних систем Intent для дверей.

В цілому, фурнітура AXOR отримала високу оцінку якості та надійності від учасників виставки.