Ексклюзивна пропозиція «Віконда Комфорт»

Виконда

1. Ексклюзивна пропозиція «Віконда Комфорт»

Зустрічайте ексклюзивну пропозицію «Віконда Комфорт», створену у відповідь до сучасних вимог скління будинків, серед яких: безпека, енергозбереження, сонцезахист, висока якість, сучасний дизайн та розумна ціна.

Для того, щоб легше було працювати з новим продуктом, ми пропонуємо готове рішення: «Віконда Комфорт».
Вікно «Віконда Комфорт» на акційний період (2 місяці) буде запропоновано в наступній комплектації:
1. Нова стулка, 82 мм: прямокутна стулка WDS 8S;
2. Новий метал в стулку: 1.5 мм П-подібний;
3. Фурнітура Axor S+, 2 протизламні планки в базовій комплектації;
4. Наявність 2-х контурів ущільнення;
5. Ручка Hoppe Compact;
6. Для прорахунку доступні 2 види склопакетів (44 мм): 4Solar-16Ar-4-16Ar-4i; 4i-16Ar-4-16Ar-4i;
7. Колір: Білий;
8. Вартість конструкції в такій комплектації дорівнюватиме вартості виробу «Віконда Термо» (70 мм) з німецькою фурнітурою.

Зовсім скоро, готове рішення буде доступне в ламінації Золотий дуб, Горіх та Антрацит (з 11 вересня) і з підвищеним рівнем захисту RC1 (з 18 вересня).

Пропонуємо вам ознайомитися із перевагами, на які слід акцентувати увагу під час спілкування з клієнтом:

Енергоефективність вищого рівня
- 2 контури ущільнення та монтажна ширина 82 мм забезпечують високий рівень теплозбереження профільної системи.
Комфортний температурний режим
- в залежності від місця розташування вікна можна обрати або подвійне енергозбереження (тіньовий бік: 4i-16Ar-4-16Ar-4i, 44 мм) або «2 в 1»: сонцезахист і енергозбереження (сонячний бік: 4Solar-16Ar-4-16Ar-4i, 44 мм). В обох варіантах енергозберігаючий двокамерний склопакет з двома камерами заповненими агроном, підвищує рівень теплозбереження та зберігає більше тепла в приміщенні.
Сонцезахист у подарунок
- сонцезахисне напилення знижує вплив ультрафіолетового випромінювання, зберігаючи меблі та інтер'єр від вигорання та відбиваючи більшу частину тепла назовні. Окрім того, в новій пропозиції сонцезахисний склопакет Solar йде за ціною лише енергозберігаючого склопакету.
Стійкість до деформацій
- зміцнення профілю армуванням товщиною 1,5 мм Квадратної форми у рамі та 1,5 мм П-образної форми у стулці – додає статики готовому виробу та попереджує будь-які деформації.
Захист від зламу
- ергономічна фурнітура Axor S+ із функцією протизламу з двома протизламними планками забезпечує захист від зламу, який опціонально можна підвищити до рівня RC1 за рахунок додавання ще 2-х протизламних планок (з 18 вересня).
Сучасний зовнішній вигляд
- профільна система має класичний зовнішній вигляд завдяки прямокутній формі стулки, що робить її універсальною та прийнятною до використання у будь-яких архітектурних та інтер'єрних стилях.
Ідеальний колір
- ламінація профілю можлива у традиційних теплих кольорах «Золотий дуб» та «Горіх» або сучасному стильному кольорі «Антрацит» (з 11 вересня усі варіанти доступні у зовнішній та двосторонній (в масі) ламінаціі).
Зручна ручка
- віконні конструкції «Віконда Комфорт» комплектуються зручними та надійними у використанні німецькими ручками серії Hoppe Compact.

Готове рішення «Віконда Комфорт» поєднує найкращі показники функціональності та якості за дуже привабливою ціною — за ціною Віконда Термо (70 мм) з німецькою фурнітурою.

Акційна пропозиція діє лише до 21.10.2017р.