Преміум-панелі МАСКО для вхідних дверей WDS

На початку осені на ринку ПВХ-дверей з'явилась новинка – преміум-панелі з HPL-покриттям від компанії «МАСКО». Багато виробників вікон та дверей WDS вже додали ці панелі до свого асортименту.
Заповнення МАСКО (ширина 40 мм) ідеально підходять для дверних стулок WDS 70 мм. Дверні декори такого типу вже давно завоювали популярність на Заході, адже поєднують у собі багато переваг.
Стильний вигляд. Панелі створюють з урахуванням сучасних дизайнерських трендів, кольорова гама підібрана для найкращого поєднання з популярними зараз екстер'єрними рішеннями. Панелі ідеально пасуватимуть до профілів WDS в кольорах Антрацит, Базальт сірий, Дуб Монтана, Золотий дуб, Горіх.

Енергоефективність. МАСКО виготовлені з теплозберігаючих сендвіч-панелей, які за коефіцієнтом теплопровідності відповідають показнику двокамерних склопакетів з енергозбереженням (0,8 Вт/м2К).

Функціональність. Завдяки використанню HPL-панелей в якості зовнішнього шару, заповнення не зазнають теплових деформацій. Використання сендвічу замість традиційного заповнення імпостами та склопакетом робить заповнення легшим, отже зменшує навантаження на стулку та петлі. Такі двері слугуватимуть довше та без проблем.

Зручність. Клієнти можуть швидко створити бажану модель дверей в конфігураторі http://app.macko.com.ua та надіслати салону код на конструкцію для фінальної калькуляції виробу.