Про фірмові салони WDS з перших вуст

Мережа фірмових салонів WDS сьогодні є прикладом результативності серед дилерів з продажу вікон. Про це свідчить популярність мережі та динаміка її розширення. У чому секрет успіху? Разом з власниками фірмових салонів WDS ми розкриємо цю таємницю у серії авторських інтерв’ю!

І починаємо ми з розмови про досвід роботи першого в Україні фірмового салону WDS з його власницею – Маріанною Даців. 

10 років тому ви відкрили перший в Україні фірмовий салон WDS. Що стало поштовхом до відкриття салону WDS? Якими були перші кроки? 

Все доволі просто. 10 років тому я переїхала у Дніпропетровськ і повстало питання пошуку роботи. Досвіду підприємницької діяльності не було, про вікна теж знала не багато. На той час компанія «Міропласт» працювала над втіленням ідеї фірмових салонів WDS і чоловік запропонував мені спробувати себе у новій справі. Я була свідком динамічного розвитку компанії «Міропласт», бачила як вони досягають поставлених цілей. Це давало мені впевненість, що починання має шанс стати успішним. Крім того, компанія суттєво допомагала салонам розпочати роботу і всіляко підтримувала. Тож я відважилась.

Яку роль у роздрібних продажах вікон, на вашу думку, відіграє відомість бренду? 

Відомість бренду допомагає у продажах будь-якого товару. Особливо у тих випадках, коли покупцю важко самостійно розібратися в специфіці товару, оцінити його якість. Нерідко покупці обирають вікна з профільної системи відомого бренду, не маючи уявлення про її параметри, характеристики, переваги і недоліки.

В перші роки діяльності салону, коли бренд WDS був ще «молодим», нам доводилося долати опір клієнтів на двох фронтах: ми продавали віконні конструкції з профільних систем одного бренду, і наші вікна були українськими, виготовленими з українського профілю. На той час це було дивиною!

Сьогодні ми пишаємося тим, що покупці їдуть до нас з іншого кінця міста, з сіл Дніпропетровської області за «справжніми вікнами WDS»!

Поряд із вами, географічно, знаходиться багато віконних салонів, які пропонують покупцям нижчу ціну на Вікна WDS, ніж ви. Як у таких умовах вдається отримувати стабільно високі показники продажів? 

Хочу зауважити, що правильніше було б сказати: ми продаємо не дорожче ніж інші, а дорожчі (за комплектацією) вікна. Наприклад, вікна з WDS 7 та 8 серій, ламіновані вікна, укомплектовані підвіконням з акриловим покриттям.

Від початку нам доводилося доказувати, що вікна з українського профілю – не синонім «дешевих вікон» чи «економ-вікон». Тому ми приділяли увагу вигляду салону та виставкових зразків, розвитку наших знань і вмінь.

Переконана, що низька вартість вікон швидше насторожить розумних клієнтів, а інших нам не треба.

Ваш салон, один із перших у Дніпрі, почав активно просувати послугу монтажу вікон згідно ДСТУ (так званий євромонтаж). Які у вас є успіхи в даному напрямку, та з якими труднощами ви стикаєтесь зараз?

Головною перепоною на шляху просування згідно вимог ДСТУ можу назвати небажання монтажників «бавитися» з правильним монтажем.

Та все ж таки успіхів у цьому напрямку у нас більше. Монтаж згідно ДСТУ – це вже не дивина для наших замовників, не «слизький ґрунт для консультантів, та, здебільшого, не проблема для монтажників.

Велика заслуга в цьому компанії «МІРОПЛАСТ»: семінари по «безрекламаційному» монтажу, допомога у придбанні паро- та гідроізоляційних матеріалів, стенд для демонстрації – все це серйозно підсилило наші позиції.

Ми щиро вдячні Маріанні за відданість та бажаємо всім партнерам натхнення для подальшого розвитку разом з WDS!

Відвідати перший фірмовий салон WDS можна  за адресою: м. Дніпро, пр. Слобожанський, 109.