Про фірмові салони WDS з перших вуст: найбільший салон у Західній Україні

Ми продовжуємо серію інтерв'ю з власниками фірмових салонів WDS. Про свій найбільший салон у Західній Українї розкаже Максим Лушпак.

Максиме, розкажіть про те, як почався ваш бізнес у віконній галузі.

Ще з дитинства я дуже любив продавати та отримував задоволення від спілкування з людьми.

Присвятивши близько 8 років кікбоксингу та тайському боксу в 2007 році, виграв Чемпіонат Європи (за версією ISKA). Вже на 2 курсі університету задумався про власний бізнес. Cпочатку я працював на фірмі на добровільній основі, займаючись пошуком клієнтів. За перші два місяці підняв продажі компанії вдвічі. Після цього я остаточно зрозумів, що продаж це моє! (посміхається). До речі, перше вікно, яке я продав, було WDS. У 2008 році я відкрив свій перший салон дверей та вікон. Це був період кризи в Україні! В той час більшість компаній закривались. В бізнесі, як і в спорті, я звик іти до кінця і не зупинятись!

Ви довгий час працювали з відомим німецькім брендом, але згодом вирішили відкрити фірмовий салон WDS. Які основні причини такого кроку?

На шляху продажу віконних конструкцій я зустрічав безліч виробників, але вибір зупинив на німецькому профілі, який був не дешевим, але це не лякало. Адже головною позицією моєї компанії "Rembrant " була якість! Якось я попав на тренінг з продажу до бізнес-тренера WDS Олексія Козіна, який ознайомив мене з цілями компанії стосовно відкриття та розвитку фірмових салонів. На мою думку, особливість компанії Міропласт це прекрасне відношення до свого клієнта та в цілому до роботи; кожна людина в колективі любить свою роботу всім серцем, це мене надихнуло. Одразу захотілось стати частинкою цієї дружної сім'ї я дуже швидко прийняв пропозицію відкрити перший і найбільший в Західній Україні Фірмовий Салон WDS у Львові, пишаюсь і підтримую цей статус!

У віконній галузі історично сформована велика довіра до закордонних брендів. Чи стикаєтесь ви з труднощами у роботі з клієнтами, пропонуючи виключно український продукт?

Так, існує така тенденція по відношенню до німецького та польського профілю, особливо в Західній Україні! Але я вважаю, потрібно розвивати український ринок і вводити наш вітчизняний продукт, тим більше, коли якість нічим не поступається іноземній. Спілкуючись з замовником у фірмовому салоні, ми знайомимо зі всією лінійкою профільних систем WDS (від 400 до 8 серії), намагаємось максимально поділитись своїм досвідом, а виявши потребу замовника задовільнити її!

Компанія WDS йде в ногу з технологіями, ввівши безліч іновацій у віконній галузі - покращуючи звуко- та теплоізоляційні властивості профілю, полегшує його продаж, залишаючи конкурентів позаду.

Як ви підходите до питання підбору та навчання персоналу?

До підбору та навчання персоналу я ставлюся з особливою увагою. Основні якості це комунікабельність, розум, щирість та бажання допомагати людям! Я навчаю персонал не продавати вікна, а продавати переваги, а особливо емоції!, які людина отримує разом з нашими вікнами, інвестуючи в тепло та комфорт своєї оселі.

Які цілі ви зараз ставите перед собою у питанні розвитку бізнесу та продажів?

Основною з цілей є забезпечення якісного обслуговування оптових та роздрібних клієнтів, запровадження комплесних рішень з формуванню пропозицій, запровадження дисконтної системи для постійних клієнтів. Протягом місяця плануємо відкриття ще 2 фірмових салона в інших містах!

Які інструменти просування ви використовуєте, і які з них найбільш дієві на даний час?

Найбільш дієвий спосіб просування на даний час і завжди  це бездоганна репутація, сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта! Ми намагаємось задовольнити усі потреби незалежно від того, це "великий" чи "маленький" клієнт! До кожного клієнта ми ставимось, як до бажаного гостя! Тому найкращим інструментом просування я вважаю рекламу від клієнта до клієнта!

Дякую компанії за довіру та плідну співпрацю!

Відвідати найбільший салон у Західній Україні можна за адресою: м. Львів, вул. Тролейбусна, 2.