Про співпрацю групи компаній DIM і компанії EKIPAZH

Як відомо, будь-яка криза - це одночасно і виклик, і можливість. Можливість по-новому поглянути на свій бізнес. Можливість вийти на раніше недоступні ринки. Можливість вийти з кризи сильнішим.
Саме ця ідея стала основою для розвитку Партнерських відносин між групою компаній DIM (в структуру якої входять такі компанії як: THE WALLS, DIM CONSTRACTION, OLTA) і компанією EKIPAZH.
Ми раді повідомити про досягнуті домовленості про Партнерство між нашими компаніями.

Це означає, що група компаній DIM отримає доступ до високотехнологічних виробничих можливостей компанії EKIPAZH, як у сфері виробництва металопластикових вікон і дверей, так і у сферах виробництва алюмінієвих конструкцій і скляних виробів.
А компанія EKIPAZH в свою чергу стане Партнером компанії з сильними позиціями на ринку і повноцінно розкриє потенціал віконного, фасадного та скляного напрямків.
Так само, це Партнерство відкриває дорогу компанії EKIPAZH до дуже перспективного ринку Києва.

23.04.2020 року підписано офіційну угоду між групою компаній DIM і компанією EKIPAZH про Партнерство, згідно з якою компанія EKIPAZH стане постачальником світлопрозори огороджувальних конструкцій для нових об'єктів, а також, виступить в ролі консалтингової команди для виробничого підрозділу віконної компанії OLTA.Об'єднавши технології та 15-річний досвід у виробництві світлопрозорих конструкцій з боку компанії EKIPAZH, і високі компетенції в будівництві та продажі з боку групи компаній DIM, дане Партнерство дозволить вийти з кризи обом сторонам більш сильними.

Засновник і керуючий партнер групи компаній DIM Насіковський О.В.

Засновник компанії EKIPAZH Теплицький С.С.