ВІДТЕПЕР ТМ «ВІКНОПЛЮС» ВИГОТОВЛЯЄ СКЛОПАКЕТИ З ТРИПЛЕКСОМ

ТМ ВікноПлюс запустила в роботу нове обладнання австрійської фірми LISEC для порізки безпечного та захисного скла — триплекс.

Широке застосування скла в архітектурі, як для зовнішнього скління, так і для інтер'єрних рішень, привело до підвищеного попиту на триплекс. Зокрема, в Європі при реалізації проектів зі скла практично скрізь застосовується саме триплекс. Цей факт підштовхнув нас до купівлі спеціального обладнання для порізки багатошарового скла. А завдяки високоточному обладнанню фірми LISEC ми можемо виконувати нарізку скла триплекс на найвищому рівні, запобігаючи появі сколів та тріщин на кромці скла. Лист багатошарового скла розрізається одночасно з обох сторін поверхні. Ламання проводиться роликом зверху і підняттям рейки знизу. Плівка розділяється нагріванням за допомогою інфрачервоної лампи знизу і подальшим механічним поділом спеціальним лезом зверху.

Триплекс - сучасний матеріал, який є одним із способів посилення скла і підвищення його безпеки. Тріпликсоване скло складаються з двох, або більше листків скла товщиною 3 або 4 мм та плівки з PVB, товщиною 0,38 мм, між ними. ТМ ВікноПлюс виготовляє склопакети з різними видами тріплексу - 33.1 та 44.1, які можуть бути з зенергозберігаючим та мультифункційним покриттям.

Поєднання широкого асортименту профільних систем VEKA, різноманіття протизламної фурнітури Winkhaus та склопакетів з триплексом виводять вироби ТМ ВікноПлюс на новий рівень безпеки та відповідають нейсуворішим Європейським стандартам.