Viknar’off Best 2017

У компанії Viknar'off за традицією відбулась щорічна подія «Viknar'off Best 2017». Подія, яка є символом спільної роботи, самовідданої праці нас, наших партнерів і дилерів в одному напрямку!

Ми довели, що здатні йти вперед і готові вирішувати найважчі завдання, завойовувати любов споживачів! Подія, котра стає своєрідним підсумком року, котра об'єднує партнерів і вірних друзів в тепле родинне коло, виділяє результати кращих і мотивує на майбутнє. Це свято ми проводимо для того, щоб показати свою небайдужість, підтримку і надихнути на нові перемоги. Ми не зупиняємось на досягнутому, підкорюємо нові ринкові висоти, а Ви, наші друзі, регулярно підтверджуєте наш статус лідера в Україні. Не за горами Новий Рік, тому розпочнемо аркуш нашого корпоративного життя з найкращих вражень, нехай черговий рік проходить під знаком щастя та безмірного успіху!

Цей символічний рубіж 2017 року ми розділяємо з нашими партнерами та дилерами.

Звичайно, було відзначено невід'ємний їх вклад в розвиток і роботу компанії, без яких бренд Viknar'off не був би таким передовим, як він є на сьогоднішній день. Відбулось вручення подарункових сертифікатів у найрізноманітніших номінаціях, яке проводив заслужений артист України Гриць Драпак. Своїми жартами він підтримував чудовий настрій протягом вечора. Публіку заряджав драйвом український рок-гурт Kozak System, який постійно представляє Україну на європейських та світових музичних фестивалях.

В ході свята з привітальним словом виступив засновник компанії Viknar'off, людина, яка вклала душу у цю справу і яка зуміла зібрати такий чудовий колектив в одну команду-Лило Василь Йосипович. Ще один плюс цієї події - можливість обговорити проблемні моменти та пропозиції щодо спільної справи, поділитись враженнями та емоціями.

Кульмінацією вечора став розіграш головного призу - автомобіля, офісу на колесах, котрий оснащений усім необхідним для вдалого продажу конструкцій нашого виробництва. Цього року фортуна посміхнулася Могішу Роману, дилеру з Закарпаття. Наші щирі вітання переможцю, нехай це авто стане ще одним кроком вперед до успішного бізнесу і великих прибутків.

За роки свого існування ми зарекомендували себе як надійна та стабільна компанія, з відмінною репутацією, яку знають і поважають іноземні партнери, цінують і люблять клієнти та заздрять конкуренти. Вкотре ми довели, що вміємо не лише ефективно працювати, але й відпочивати, дарувати хороший настрій та натхнення людям, які щоденно забезпечують успіх компанії.

Разом ми – сила! давайте про це пам'ятати, втілювати найсміливіші плани в життя, в очікуванні наступного року і такого ж феєричного дійства.