Водна подорож по Дністру - для літніх переможців акції «Подорожуй з AXOR»

У минулі вихідні, 16 і 17 вересня, компанія AXOR INDUSTRY організувала дводенний сплав на плоту для віконних дилерів, учасників Акції «Подорожуй з AXOR». Подорож проходила уздовж мальовничих схилів Дністра від села Незвисько до села Устечко (Івано-Франківська область).

За ці два дні учасники сплаву стали однією командою, об'єднаною добрим настроєм, взаємовиручкою, відвагою і любов'ю до краси цих чарівних і старовинних місць, де уздовж Дністра серед виступаючих скельних породах археологи і досі знаходить артефакти епохи палеоліту. Учасникам вдалося ще й побачити сімейство чорних лелек, занесених до Червоної книги, а також зібрати білі гриби і ожину.

Звивистими берегами Дністра пліт вів досвідчений капітан Сергій Адам'як з помічником, які навчали учасників славу різним тонкощам цієї справи та допомогли команді впоратися з труднощами в дорозі, як - управління плотом у повній темряві вночі. Наприкінці першого дня нагородою для втомлених мандрівників став відпочинок у чудовому автентичному готелі "Хмелева".

Саме тут сонячним ранком подорожні мали можливість поплавати в басейні і насолодитися мальовничим видом і п'янким запахом дубового лісу. Другий день порадував гарною погодою, що дало можливість команді позасмагати і поплавати в чистих, прохолодних і швидких водах Дністра, і навіть порибалити.

Окремо хотілося б відзначити кока плота AXOR, справжнього козака Василя. Він дивував і радував команду протягом двох днів смачними і ситними стравами, приготованими прямо на плоту на обладнаному мангалі. Справжній український борщ з м'ясом, салом та часником; смачний розсипчастий плов; шашлик з трьома видами м'яса, а на ранок - супчик з домашньою курочки, пророщеної квасолі і зібраних під час сплаву білих грибів. Все це було приправлено жартами і веселими історіями. А що може бути краще для сміливих і захоплених своєю справою оконщіков, які кинули в ці два дні виклик стихії!

До вечора другого дня всі учасники сплаву зійшлися на думці, що така подорож просто необхідна - як для емоційного «перезавантаження», здатного надати по-справжньому глибокий відпочинок, так і для того, щоб отримати новий заряд сил і натхнення.

Одна їх пріоритетних стратегій розвитку компанії AXOR INDUSTRY – розуміти та «чути» партнера. Тому, протягом року ми намагаємося не обмежуватися Акцією, а організовувати такі заходи як: сплав на плотах, вітрильна регата, дні відкритих дверей, семінари та тренінги. Ми впевнені, що бути ближче до партнерів і їх дилерів, розуміти їх потреби - означає жити з ними в одному ритмі і підтримувати спільні цінності, що в підсумку сприятливо позначається на ефективності спільної роботи! Детальний фотозвіт з подорожі дивиться на офіційній сторінці AXOR INDUSTRY в Facebook.