Час диктує свої умови, тож багато проектів на «Class IDEЯ» були присвячені темам, дотичним до війни.


«Class IDEЯ» - це фестиваль стартап-ідей, в якому взяли участь учні віком 6-18 років з усієї України. Вони були розділені на підгрупи за віком, а також тематикою проектів, серед яких «Технології», «Соціум» та «Безпека». Кожна стартап-ідея була новою та розробленою безпосередньо учнями-учасниками фестивалю. 

Час диктує свої умови, тож багато проектів на «Class IDEЯ» були присвячені темам, дотичним до війни. Наприклад, учні презентували ідею радіокерованого міношукача, пошуково-рятувальної роботизованої системи, додатку для сканування вибухонебезпечних предметів та ін. Але талановиті українські діти не оминули увагою й актуальні світові проблеми, тож пропонували енергоефективну систему освітлення для закладів освіти, новітній пристрій для людей з вадами зору, способи переробки пластику та інші цікаві й необхідні проекти. 

Компанія AXOR Industry спільно з благодійним фондом «Реконструкції та розвитку України» стала партнером конкурсу та надала подарунки для дітей, чиї проекти відзначило журі. Такі ініціативи надзвичайно важливі, адже майбутнє лежить за новітніми технологіями, розвитком науки та суспільства загалом. Після перемоги перед нами стоятиме декілька непростих задач, серед яких: відбудова країни, інтеграція до Європейського союзу та вихід на західні ринки. Якщо ми хочемо зробити Україну технологічно розвиненою та конкурентоспроможною, то нам слід вже зараз опікуватись підтримкою талановитої молоді та створенням для неї комфортних умов для розвитку. 

Підтримка дітей та освітніх ініціатив зараз як ніколи на часі, бо ми боремось, щоб побудувати незалежну, успішну та сильну країну!