Використовуючи ПВХ з біологічними властивостями в проектах свого бренду профілів Kömmerling, profine Group встановлює віху на шляху до більш сталого розвитку.


На початку червня 2023 року проект голландської будівельної компанії Royal BAM Group було запущено в Steenwijk, в якому 19 соціальних орендованих квартир 1970-х років модернізуються в будинки з нульовим енергоспоживанням.


https://www.koemmerling.com/cms16/files/Foto-Fenster-Steenwijk-Bio-att-Juni-23-www.jpg?max_h=500


Ще один проект, який зараз реалізується з використанням біоатрибутованих ПВХ-профілів від Kömmerling, – це екологічний житловий комплекс «Smart City» компанії Viebrockhaus, який зараз будується в Харзефельді, Нижня Саксонія. Партнер Kömmerling Heinrich Meyer-Werke Breloh постачає сюди конструкції з високою теплоізоляцією з використанням профільної системи з середнім контуром ущільнення Kömmerling 88.

Зменшений вуглецевий слід

Біоатрибутований ПВХ – це нова розробка, в якій викопна сировина на 100 відсотків замінена відновлюваною альтернативою, тобто нехарчовою сировиною 2-го покоління, яка не конкурує з харчовими ланцюгами.

«Біоатрибутований ПВХ від Kömmerling» ґрунтується на сировині на основі соснової олії замість нафти у виробництві етилену. Це дозволяє зменшити викиди CO2 до 90% порівняно зі звичайним ПВХ і відповідає економії двох кілограмів CO2 на кілограм використаного матеріалу.


https://www.koemmerling.com/cms16/files/Logo-BioPVC-www.jpg?max_h=500


Профілі з відповідним маркуванням за якістю ідентичні стандартній рецептурі ПВХ бренду, а також повністю підлягають переробці.

profine має сертифікат відповідно до стандарту RSB (круглий стіл зі стійких біоматеріалів) від сировини до готового профілю. Постачальник системи надає своїм клієнтам сертифікат перевірки проекту при кожній поставці продукту.

Піонерські пілотні проекти

У поточному проекті в Нідерландах встановлюється загалом 113 вікон і дверей з голландської серії профілів K-VISION Trend, з типовими для країни рамами кремового кольору, кількома темно-зеленими ламінованими стулками та високоякісними двокамерними склопакетами.

Відповідальний виробник вікон Kumij та Royal BAM Group поділяють бачення забезпечення сталих рішень, які виходять за рамки поточних стандартів, і в той же час не вимагають компромісів у досягненні найвищих стандартів якості.

«Ми пишаємося цим проектом. Він є першим у нашій віконній промисловості, і ми вважаємо це важливим кроком у розробці екологічних будівельних матеріалів. Одна лише ця інновація дозволяє заощадити близько 6000 кілограмів CO2 у проекті », – каже Єлмер Бійлсма, менеджер із сталого розвитку та інновацій profine  у Нідерландах.

«Ми працюємо тут над тим, що, на нашу думку, буде найпереконливішим майбутнім продуктом на нашому ринку. Використовуючи цю інновацію, ми можемо зменшити нашу залежність від викопної сировини та підвищити сталий розвиток промисловості пластмас», – додає Фредді ван дер Верфф, генеральний директор Kumij.

До кінця 2023 року в Нідерландах мають бути завершені ще два проекти з біоатрибутованими профілями від Kömmerling: високоякісний новий житловий масив та реконструкція 73 житлових будинків. Також інші проекти плануються в Німеччині.

Сталий цикл

Доктор Петер Мрозік, керуючий партнер profine, підсумовує стратегічний аспект інновації: «Послідовна спрямованість нашого бренду Kömmerling на сталий розвиток є цілісним завданням, яке починається з боку продукту з використовуваної сировини. Тому ми пишаємося тим, що ми перші в галузі використовували ПВХ-профілі з біоатрибуцією в проектах разом з нашими партнерами. Нашою метою є сталий цикл для високоякісних пластикових виробів, і ми хочемо бути прикладом для наслідування. Ось чому ми продовжуватимемо працювати над екологічними рішеннями для продуктів у майбутньому».

Додаткову інформацію можна знайти за цими посиланнями: на BAM / Kumij Projekt в Нідерландах і SmartCity від Viebrockhaus.