У Великобританії зараз досить активно використовують фурнітуру AXOR для скління новобудов.

 

Географія продажів фурнітури AXOR вже давно вийшла далеко за межі України та охоплює більше 20 країн світу. Надзвичайно важливо представляти на міжнародному ринку якісну національну продукцію, яка відповідає усім необхідним стандартам.

У Великобританії зараз досить активно використовують фурнітуру AXOR для скління новобудов. В цій країні велику увагу приділяють енергоефективності, оскільки цей тренд продовжує набирати обертів по всьому світу. Саме тому максимальна енергоефективність – один із пріоритетів, який стоїть перед місцевими забудовниками. Тож правильний вибір віконної фурнітури для них важливий, а AXOR Industry має що запропонувати у цьому сегменті. Наприклад, збільшення кількості точок притиску дозволяє підвищити енергоефективність віконної конструкції. Крім того, значною популярністю користується прихована петльова група AXOR Elite+. В цьому випадку петлі розташовуються у фальцлюфті, тому не відбувається розрив ущільнювача, а, отже, в цих місцях не утворюється місток холоду. 

Також популярністю у Великобританії користується фурнітура у комплектації FirstTilt, яка є відмінним вибором для сімей з маленькими дітьми. Нагадуємо, що в цій системі змінено порядок відкривання вікна: при повороті ручки горизонтально вікно відкривається на провітрювання, а вертикально – вікно відкривається навстіж. Це забезпечує вищий рівень безпеки, а також довший строк служби фурнітури.

AXOR продовжує розвивати бренд якісної української фурнітури на міжнародних ринках!