GEALAN-KONTUR® — це універсальна система, розроблена в дусі сучасного дизайну, заснованого на простих контурах. На даний момент система доступна в білому виконанні, з декоративною плівкою та алюмінієвими накладками. Також планується впровадження системи  в перевіреній технології GEALAN-acrylcolor®.


Раніше ми вже давали невеличке прев'ю системи GEALAN-KONTUR® на сторінках "Віконного консалтингу". Тепер маємо змогу поділитися більшою інформацією що до нашої преміальної системи.

Краса, універсальність, безпека       

       

        Вузькі грані профілів GEALAN-KONTUR® і більша частка скла забезпечують більше природного освітлення. Результат – фасади та інтер’єри, які відображають останні архітектурні тенденції. GEALAN-KONTUR® дає вам велику свободу дизайну. Система пропонує багато можливостей у виборі технології обробки поверхні з широким діапазоном кольорів. Великий вибір декоративного шпону дозволяє виготовляти вікна в індивідуально підібраних кольорах і малюнках.               

       

        Кольори шпону можуть бути різними як зовні, так і всередині. Крім того, доступні шпони з різними малюнками поверхні: від класичних візерунків структури деревини, однотонних і матових кольорів до декоративної плівки RealWood®. У наступні місяці планується розширити систему GEALAN-KONTUR® перевіреною технологією GEALAN-acrylcolor®, яка, окрім унікальних властивостей покриття PMMA, пропонує широкий спектр стандартних і нестандартних кольорів.       

       

              

Алюмінієві накладки для спеціальних вимог

            

       

        Система GEALAN-KONTUR® дозволяє оптимально використовувати алюмінієві накладки. Завдяки цьому свобода дизайну дійсно величезна. Сучасна алюмінієва обробка зовні підкреслює модні, рішучі контури вікон. Алюмінієві накладки не тільки надзвичайно елегантні, але й надзвичайно стійкі до погодних умов 


     

       

       

        Спеціально розроблений стулковий профіль зі зменшеною висотою, призначений лише для кріплення алюмінієвих накладок, є унікальною особливістю системи GEALAN-KONTUR®, завдяки якій можливі справді унікальні проекти. Широка палітра кольорів за шкалою RAL і металевих відтінків алюмінію дозволяє вибрати варіант кольору, який повністю відповідає індивідуальним очікуванням.       

              

       

GEALAN KONTUR® – дизайн поєднується з функціональністю

             

       

        GEALAN-KONTUR® пропонує набагато більше, ніж сучасний вигляд і різноманітність можливостей облаштування. Завдяки інноваційному дизайну, монтажній глибині 82,5 мм і трьом рівням герметизації він досягає високих параметрів акустичної та теплоізоляції, а також статики. Точно підібране посилення та використання клейової технології додатково підвищують стійкість системи, а жорстке середнє ущільнення забезпечує оптимальний захист від зламу. 

Таким чином, сучасний, універсальний GEALAN-KONTUR® відповідає всім вимогам до профільних систем високого класу з монтажною глибиною 82,5 мм. Він ідеально підходить для використання в нових будівлях, а також для реконструкції існуючих будівель.              

       

Андре Вюнше, керівник відділу управління продуктами в GEALAN , підсумовує новий проект: З GEALAN-KONTUR® ми досягаємо крайності. Ми вкладаємо всі наші знання, весь наш досвід у нашу нову преміальну систему. Чому, запитаєте ви. Відповідь дуже проста:  Тому що в GEALAN ми хочемо виробляти найкращі профільні системи.

              

Висока ефективність завдяки автоматизації

              

       

        Завдяки GEALAN-KONTUR® виробники вікон також можуть вивести свій бізнес на новий рівень. Ретельно продуманий ланцюжок створення вартості системи GEALAN-KONTUR® забезпечує повну автоматизацію, роботу з використанням найсучасніших виробничих ліній, а також автоматизовану обробку в області технології вклеювання склопакетів.