Як правильно вибрати довжину мансардного вікна?

БУДИНВЕСТСЕРВИС

Ru 29.04.21
Image Description

Будинки з житловим простором під покрівлею дають можливість використовувати додаткові квадратні метри. Виходить повноцінний поверх. У фасадній частині можна легко вирізати отвір будь-якої висоти і ширини. З дахом не все так просто. Але рішення є - використовувати спеціальні мансардні вікна.

Довжина мансардного вікна залежить від розташування ручки, кута ската, висоти установки.

Щоб визначити потрібну висоту установки над рівнем підлоги, потрібно перевірити, чи є достатній рівень огляду для людини в положенні стоячи і сидячи. Це приблизно 90-110 см.
Для вибору оптимальної довжини вікна потрібно звернути увагу на нахил покрівлі. Якщо кут ската становить близько 60 °, то відповідна довжина - 90-110 см. У разі, коли дах 30-градусна, краще звернути увагу на варіанти з довжиною 150 см.

Для мансардних вікон з верхньої ручкою Roto Q діє правило - чим менше нахил покрівлі, тим більше довжина вікна. Для кута близького до 90 ° довжина вікна - 100,00 см, а для 35 ° - 160,00 см. Розмір вікна змінюється, огляд залишається колишнім. Під вікном з верхньої ручкою можна зручно розташувати меблі.

Для мансардних вікон з нижньої ручкою Roto Designo нахил даху не має значення. Якщо вікно встановлено на правильній висоті, ручка в будь-якому положенні стулки знаходиться в зоні доступу. Дахові вікна з ручкою внизу можна встановити вище щодо рівня підлоги, ніж вікна з ручкою вгорі.

Скління високо в даху дозволяє заощадити на розмірі без втрати в освітленні тому, що похилі вікна пропускають мінімум на 30-50% більше світла, ніж вікна такої ж площі, встановлені вертикально на фасаді будівлі. Подовження мансардного вікна на 10,00 см вгору дає такий же ефект в прирості освітлення, як його подовження на 90,00 см знизу.

Рис. 1 Як змінюється довжина вікна в залежності від кута нахилу покрівлі