У літній сезон особливо загострюється проблема безпечності вікон для маленьких дітей, тож батькам обов’язково треба доносити інформацію про це.


Компанія AXOR Industry, як партнер благодійного фонду «Реконструкції і розвитку України», опосередковано взяла участь у Книжковому Арсеналі, який днями пройшов у Києві. Це найбільша книжкова подія на території України, яка тривала 4 дні і відбулась, незважаючи на усі складнощі воєнного стану. 

Дизайнерський відділ AXOR розробив лаконічні, але інформативні книжкові закладки, які дарували гостям фестивалю до придбаних книг.

 З одного боку на закладках розміщується інформація про великий благодійний проект «Мобільні госпіталі», до якого долучилась компанія. Ці госпіталі можуть працювати у безпосередній близькості до лінії фронту та рятувати до ста життів на добу.

 А з іншого боку – інформація про систему віконної фурнітури AXOR FirstTilt. У ній змінено порядок відчинення вікна: поворот ручки у горизонтальне положення відкидає його на провітрювання, а поворот ручки уверх повністю відчиняє вікно. У літній сезон особливо загострюється проблема безпечності вікон для маленьких дітей, тож батькам обов’язково треба доносити інформацію про це. Ось в чому полягає перевага системи FirstTilt: у маленької дитини здебільшого просто не вистачить сил на те, щоб притиснути важку стулку вікна, яка відкинута на провітрювання, та відчинити вікно повністю. Таке просте та елегантне рішення може вберегти нас від трагічних новин про випадіння маленьких дітей з вікон. Ще одна перевага цієї системи – довший строк її служби. Люди набагато частіше відкидають вікно на провітрювання, ніж повністю відчиняють його. Тож ручка не здійснюватиме повний оберт, а фурнітура буде повільніше зношуватись. 

Не покладайтесь на вдачу у питаннях безпеки ваших дітей, подбайте про неї заздалегідь разом із системою AXOR FirstTilt.