Компанія AXOR Industry випустила серію матових ручок для вікон та дверей. 


В Україні набирає обертів тренд на матові ручки для вікон та дверей. У відповідь на цей запит ринку дизайнерський відділ компанії AXOR Industry розробив серію «Star Line». Серія «Star Line» наразі має два різновиди ручок – «CARINA» з овальною формою розетки та  «ASTRUM» з прямокутною формою розетки. Ручки виготовляють з алюмінію та міцного пластику, а фарбують на власних виробничих лініях методом порошкового фарбування. Ці лінії почали активно працювати вже після початку повномасштабної війни, бо компанія продовжує розвиватись та інвестувати у виробництво навіть у такий складний час. 

Ручки серії «Star Line» наразі представлені в таких кольорах: білий, коричневий, сірий антрацит та срібло. 

Популярність матових віконних ручок безпосередньо пов’язана з тим, що частіше люди обирають саме матові підвіконня, тож під них ідеально пасуватимуть матові ручки. 

Матові ручки вже не перший рік популярні в Європі, тож тепер AXOR зможе задовольнити цей запит  і для міжнародних дистриб’юторів. 

Крім сучасного дизайну, ручки серії «Star Line» відрізняються високою якістю, яка притаманна продукції AXOR. Для  компанії обов’язковим є тестування всіх виробів у власних сертифікованих лабораторіях. При цьому, тестують як сировину, з якої виготовляють ручки, так і вже готові вироби, щоб перевірити надійність конструкції та якість покриття . Все це робиться для того, щоб забезпечити високий рівень якості продукції, яка повинна відповідати  світовим стандартам  та задовольнити потреби самого вибагливого споживача.