Випробування фурнітури у спеціальних сертифікованих лабораторіях – запорука її якості.


   Компанія AXOR Industry регулярно тестує фурнітуру свого виробництва у власних сертифікованих лабораторіях, де є спеціальні роботи. Вони дозволяють точно визначати відповідність фурнітури усім експлуатаційним характеристикам, яких вимагає чинне законодавство. І саме це дає змогу компанії гарантувати її якість протягом 10 років використання.  Також лабораторії AXOR Industry проводять випробування конструкцій на замовлення клієнтів, для яких важливо бути впевненими у якості СПК їхнього виробництва. 

    Крім того, періодично фурнітура AXOR проходить тестування в лабораторіях партнерів безпосередньо у складі віконних та дверних конструкцій. 17 березня у «Лабораторії віконної техніки» на заводі «Міропласт» відбулось випробування штульпової конструкції розміром 2200х2350 мм з фурнітурою AXOR К-3. Це сертифікована лабораторія, де наявні спеціальні стенди, що дозволяють протестувати віконну конструкцію, щоб оцінити її експлуатаційні характеристики. Наприклад, для випробування водонепроникності використовують спеціальний контрольно-вимірювальний стенд, що дозволяє створювати випробувальний тиск, а також вимірювати тиск і витрату повітря.

Ділимось з вами результатами цих випробувань:

  • Повітропроникність за ДСТУ EN 1026 :2021 відповідає 4 класу; 
  • Водонепроникність за ДСТУ EN 1027 :2021 відповідає класу 6А;
  • Опір вітровому навантаженню за ДСТУ EN 12211 :2020  відповідає класу С3.

Незмінно висока якість фурнітури – це одна з фундаментальних цінностей AXOR Industry. Саме тому необхідні випробування будуть і надалі регулярно проводитись, щоб партнери компанії завжди були впевнені в якості продукції.