Сьогодні ми хотіли би привітати компанію Steko та її засновника і лідера, Положая Сергія Володимировича, з нагоди Дня народження. 

 

Steko - це інноваційна компанія, яка займається виробництвом вікон високої якості та надає незрівнянний сервіс своїм клієнтам. За 17 років своєї успішної діяльності, Steko заслужила бездоганну репутацію як провідний український виробник, а 9 млн задоволених клієнтів є підтвердженням сумлінної праці. Однак, успіх компанії не був би можливим без видатного керівника, який пройшов шлях від початківця до впливового лідера галузі. 

Сергій Володимирович або, як його з повагою називають, Serhii Steko вже 25 років працює у сфері виробництва та продажу віконних систем. Весь час він зосереджує свої зусилля на розвитку, постійному удосконаленні продукту. Його візія, працьовитість, непересічність зробили зі Steko впливового гравця. Сьогодні компанія завдає вектор розвитку для всього ринку. 

Один з визначальних принципів компанії - це постійний перфекціонізм у всіх аспектах роботи. Serhii Steko створив сильну команду. Розум, сила та енергія - це якості, які поважають у Steko. Саме вони дозволяють  активно працювати над брендом, якому довіряють клієнти та партнери. Прагнення надавати якісний продукт, забезпечувати гарантію, сервіс та доставку на найвищому рівні - найкраща мотивація.

Команда Steko - сильна, активна, мотивована, цілеспрямована, сповнена підприємницького духу та сили волі, об'єднана та вірна своїй справі - виробляти першокласні вікна та привносити в буденне життя мільйонів людей світло, затишок та тепло. На чолі з керівником вони завжди дивляться на багато кроків в майбутнє і вже зараз мають чітку стратегію розвитку компанії на найближчі 7 років. Так, кожного року компанія планує виготовляти, реалізовувати, доставляти та монтувати все більше і більше вікон, і вже у 2030 році з об’єму, який є сьогодні - 1 млн конструкцій на рік, вийти на 2,5 млн! 

З нагоди цього особливого дня, ми хочемо побажати Вам, Сергію Володимировичу, натхнення, міцного здоров’я та ще більше досягнень у професійній діяльності. Життя - це смілива пригода, сповнена незабутніх моментів та нових викликів. Ви чудово впораєтесь із усіма перешкодами, оскільки ваші енергія, розум та хоробрість завжди стоять на варті успіху. 

Хай Steko продовжує зростати та займати провідні позиції на ринку. Бажаємо безмежного успіху та задоволених клієнтів по всьому світу.

Віримо, що зовсім скоро Вікна Steko будуть відкриватися у мирне небо в кожному домі і крізь них сонячні дні та ясні зорі будуть осявати комфортні оселі та щасливі родини.

З повагою, Команда Steko