Ключовий продукт компанії отримав кваліфікаційні підтвердження німецької лабораторії.З середини минулого століття незалежна німецька лабораторія проводить сертифікацію технологій, будівельних матеріалів та конструкцій. Отримати сертифікат ift Rosenheim – означає підтвердити відповідність власних рішень високим європейським стандартам, які визнаються архітекторами, інженерами та забудовниками по всьому світу.

Для Aestech це вже не перша сертифікація в лабораторії. Минулого року склопакети підвищеної міцності отримали тут підтвердження відповідності на довговічність (EN 1279). У червні компанія отримала протоколи ряду тестів скляної фасадної системи, зокрема на повітропроникність (EN12153), вологопроникність (EN12155), опір вітровому навантаженню (EN12179) та ливнестійкості.Результати тестування:
Повітропроникність – клас A4.
Вологопроникність – клас R7.


Система також проходила випробування позитивним та негативним динамічним навантаженням та перевіркою на руйнування. Одразу після цього тесту склопакети перевірили тестом-імітацією дощу з сильними поривами вітру. Обидва тести система склала на відмінно. 

Сертифікат можна переглянути у вкладці


Открыть документ