AXOR Industry

Міжнародна компанія, що пройшла великий шлях від дистриб'ютора фурнітури для світлопрозорих конструкцій до виробника зі світовим ім'ям.

ФУРНІТУРА

Продукція компанії.
Image Description
Image Description

Komfort Line K-3

  • Фурнітура стандарт–класу, яка призначена для металопластикових, дерев’яних та алюмінієвих вікон та дверей внутрішнього відчинення.
  • Має високі експлуатаційні характеристики, оснащена усіма необхідними додатковими опціями, є надійною і функціональною, зберігаючи цінову привабливість систем свого класу
  • Може бути оснащено кількома захисними елементами для підвищення стійкості до злому
  • Посилена петльова група дозволяє використовувати цю систему фурнітури на важких стулках вагою до 130 кг.
  • Завдяки особливостям покриття ідеальна для використання в регіонах з високим рівнем вологості.
Детальніше

SMART LINE S+

  • Нове рішення у фурнітурі від компанії AXOR INDUSTRY, призначене для металопластикових та алюмінієвих вікон та дверей внутрішнього відчинення
  • В базовій комплектації містить мікроліфт–блокіратор, базову безпеку, мікрощілинне провітрювання і оптимальну кількість притискних елементів
  • Оснащена виключно антивандальними цапфами, фурнітура дозволяє укомплектувати вікно у відповідності до кількох рівнів безпеки.
  • • Конструкторські рішення, реалізовані у SMART LINE S+, не тільки роблять цю фурнітуру надійною в експлуатації, але й дозволяють підвищити швидкість і зручність монтажу.
  • Посилена петльовая група дозволяє використовувати систему на важких стулках вагою до 130 кг.
Детальніше
Image Description
Image Description
Image Description
Image Description

First TiltСистема безпеки для дітей.

– технологія нового покоління, в якій звична послідовність відчинення вікна змінена, а саме: при повороті ручки в горизонтальне положення вікно відкидається на провітрювання, а у вертикальному положенні - вікно відчиняється повністю.

Ця технологія розроблена спеціально для приміщень, де необхідно забезпечити безпеку дітей, з огляду на те, що дитині набагато складніше повернути ручку в верхнє положення. А при використанні спеціальної ручки з ключем і зовсім можна заблокувати відкриття стулки в положення «відкрито», залишивши доступним тільки відкидання стулки на провітрювання.

Детальніше
Для партнерів

Спеціальні опції.

Компанії AXOR INDUSTRY надає своїм клієнтам не тільки якісну продукцію, але і здійснює повний перед- і післяпродажний супровід партнерів.

Технічна підтримка

Технічна допомога AXOR INDUSTRY готова надати консультації з питань монтажу фурнітури і готових виробів і відреагувати на запит протягом 24 годин з моменту надходження заявки.

Електронний сервіс

Для зручності отримання актуальної інформації компанія AXOR INDUSTRY створила розділ «Завантаження», який доступний 24 години на добу на сайті.

Логістика

Працює розвинена мережа регіональних складів, а маршрути формуються таким чином, щоб запропонувати клієнту найбільш оптимальний варіант доставки.

Мобільний додаток AXOR

Додаток AXOR – це зручний інструмент для бізнесу віконних компаній та їх дилерів, який надає можливість першим дізнаватися про новини та новинки AXOR.

Маркетингова підтримка

Комплексна програма маркетингової підтримки клієнтів орієнтована на цільову аудиторію і максимально повна інформація про продукти AXOR INDUSTRY роблять її ефективним інструментом співпраці.

Тренінги та семінари

AXOR готовий надати всю необхідну допомогу у вигляді проведення тренінгів і семінарів із спеціально розробленою системою інтенсивного навчання, яка орієнтована на отримання бажаного результату за мінімальний період часу.

Зв'язатися з підприємством AXOR Industry.

49000, Україна, Дніпро, проспект Праці, 32.