Компанія Aluplast щойно розпочала виробництво у своїй новій штаб-квартирі в Наградовіце поблизу Познані. Також компанія підбила  підсумки 2022 року.


   У середині березня виробник ПВХ профільних систем запустив першу лінію з виробництва ПВХ профілів у Наградовіце. Завод розташований на південь від Познані, на автостраді А2.  Aluplast має намір послідовно перенести всі лінії зі старого заводу. Весь процес досить складний і займе не менше півроку. Нові високопродуктивні машини також будуть встановлені в Наградовіце ,  одноголові екструдери будуть замінені двохголовими. Всього компанія планує встановити 50 ліній з виробництва пластикових профілів.

Загальна площа виробничого цеху, цеху змішування сировини та технічних приміщень становитиме близько 20 тисяч квадратних метрів. На першому етапі здані в експлуатацію виробничі цехи площею 17 тис. кв. кв.м, разом із площами та внутрішніми дорогами площею 37 000 кв. кв.м 

 Профілі , вироблені поблизу Познані, продаватимуться на польському ринку, а також у Великій Британії, Румунії, Болгарії, Україні, а також у Литві, Латвії та Естонії.


 

Перший профіль, виготовлений у Наградовіце.


Виробник профілів також підрахував результати, досягнуті у 2022 році. Компанія оголосила, що вартість доходів від продажу перевищила один мільярд і склала 1,250 мільйонів злотих. У 2021 році продажі склали 998 мільйонів злотих.


Коментар від "Віконного Консалтингу":  чи є в планах компанії  Aluplast відновити виробництво профілю в Україні? З нашого боку було відправлено інформаційний запит на поштову скриньку представництва компанії в Україні з цим питанням. Чекаємо на відповідь.