Незабаром відбудеться одна з найважливіших подій будівельної галузі – ярмарок BAU. Цього року двері виставкових залів Мюнхена відкриються 17 квітня, а подія триватиме до 22 квітня 2023 року


     Цього року, у квітні , ярмарок BAU Materials Architecture and Building Systems Fair відбудеться офлайн після чотирирічної перерви . Виставка традиційно проходить у дворічному циклі, але у 2021 році через обмеження, пов’язані з COVID-19, було організовано лише онлайн-захід. Цього року будівельна індустрія зустрінеться наживо в Мюнхені, Німеччина. Цей ярмарок також є одним із найважливіших для столярної галузі. Тут представлені як виробники, так і постачальники комплектуючих для виробництва вікон, дверей, воріт, тощо.Компанії готувалися до заходу кілька місяців і інформували ЗМІ про те, що вони представлятимуть під час ярмарку, заохочуючи їх відвідати протистояння. Нижче наведено огляд вибраних запрошень.

           

           

           

Roto Window and Door Technology представить фурнітурні комплексні рішення для вікон і дверей. У компанії підкреслюють, що презентація проходитиме в конкретних типах будівель і приміщень і готується на базі віртуального міста « Roto Сіті ». Звичайно, Roto покаже і новинки – заплановані спеціальні презентації рішень для вікон та алюмінієвих систем. На стенді Roto  ви також зможете поспілкуватися з експертами компанії.

           

           

           

Wiśniowski запрошує вас на свій стенд площею 500 кв.м, де буде представлено широкий спектр воріт, вікон, дверей та огорож. Компанія покаже насамперед найновіші та найцікавіші ворота, а також сталеві, алюмінієві та ПВХ вікна, двері, системи огорож та мультибокси з місцем для посилок. В даний час компанія продає свою продукцію в 30 країнах і хоче показати широкий асортимент своєї продукції на BAU.

           

           

           

Schüco, у свою чергу, виступатиме  на своєму стенді під слоганом: « Будуємо мережі ». Компанія хоче дати відповідь на найактуальніші проблеми будівельної індустрії, такі як висока вартість енергії, викиди CO2 та зміна клімату. Schüco представить продуктові рішення та послуги як для нових будівель, так і для реконструкції.

           

           

           

Ensinger представить на Мюнхенській виставці свій асортимент і профілів для вікон, дверей і фасадів під брендом Insulbar. Презентація проходитиме під гаслом: « Піонер зеленого профілю» . Компанія наголошує, що вперше використала у своїй продукції перероблені матеріали. Гості стенду також ознайомляться з новими колірними варіантами рамок, які розширюють актуальні вироби сірого, білого та чорного кольорів.

           

Стале будівництво також є темою, близькою Wicona , яка представить свої рішення у сфері замкнутого будівництва, це будуть передусім алюмінієві системи, які складаються з понад 70% переробленого алюмінію. Це будуть приклади рішень конструкції вікон, дверей та фасадів. Крім того, Wicona покаже своє останнє цифрове рішення для планування будівель і фасадів.

           

Glas Trösch представить свою пропозицію разом із Sanco . Стенд буде спроектовано за концепцією cradle to cradle – замкнутої системи. Компанії також представлять свої скляні рішення, де акцент робиться на сталий розвиток.