Пропонуємо вашій увазі бліц-інтерв'ю з генеральним директором компанії Viknar’off    Сергієм Захарчишиним ексклюзивно для проєкту "Віконний консалтинг"

 

В.К. (Віконний консалтинг):  Пане Сергію, як ви можете оцінити роботу вашої компанії у першому півріччі 2023 року?

 

Сергій Захарчишин: У 2023 році перед підприємством постало немало викликів, але вважаю, що ми успішно справилися з поставленими завданнями. У цьому році ми повністю відновили та розширили продуктову лінійку, забезпечили стабільну роботу підприємства та зберегли кваліфікований персонал. Наша компанія брала активну участь у програмах відновлення та благодійних проектах.

 

В.К.:   На скільки, на вашу думку, професійно відбувається робота відповідальних структур по програмі відновлення. Що б ви запропонували змінити, а з якими механізмами по її втіленню зручно працювати?

 

Сергій Захарчишин: З боку органів місцевого самоврядування, які відповідають за перебіг програми відновлення, робота проводиться згідно тих ресурсів, якими вони володіють. Але терміни розгляду та затвердження звернень від громадян, що постраждали внаслідок агресії, можна було б зменшити за рахунок збільшення фахівців, які б реагували на запити. Зручним механізмом є доступ до цифрового ресурсу при поданні на відшкодування, що суттєво скорочує час на опрацювання.

 

В.К.: Чи змінився відсоток дилерських замовлень на вікна, які відповідають вимогам нового ДБН 2.6-31-2021, в якому було збільшено значення опору теплопередачі? І взагалі, як ви відчуваєте поведінку дилерів в сьогоднішніх умовах. Що для них зараз головне?

 

Сергій Захарчишин: З введенням ДБН В.2.6-31:2021 частка дилерських замовлень, які відповідають даному стандарту, суттєво виросла і продовжує збільшуватися. Але варто зауважити, що частка таких замовлень могла би бути і вищою. Замовлення потрапляють на виробництво в погодженій з кінцевим замовником комплектації, і виробник уже не впливає на неї. Для збільшення частки «правильних» вікон проводяться навчання серед дилерів та популяризація даного сегменту продукції серед замовників. У 2023 році дилери відзначають зниження купівельної спроможності споживачів, демпінг зі сторони конкурентів, а також дефіцит кваліфікованого персоналу. Для наших партнерів зараз найважливіші такі чинники:

  • Високе співвідношення ціна/якість;
  • Високі стандарти сервісу та гарантійного обслуговування;
  • Впізнаваний бренд з хорошою репутацією

 

В.К.: Звісно, прогнози – справа невдячна, особливо в умовах військового стану, але все одно компанія не живе без планів. Виходячи з цього, наступне питання: які плани у вашої компанії до кінця 2023 року?

 

Сергій Захарчишин: Важко прогнозувати в умовах війни, оскільки багато чинників залежать від ситуації в країні. В цьому році ми плануємо збільшити обсяг продажів конструкцій відносно минулого року. Ми працюємо над забезпеченням стабільності усіх процесів на підприємстві та подальшого розвитку, ведемо пошук цікавих продуктів та комплектуючих. Також ми продовжуємо укріплювати та розвивати співпрацю з нашими дилерами.

Хочу подякувати нашим партнерам за плідну співпрацю у цей непростий час. Разом ми зможемо побороти усі труднощі та досягти нових вершин. Віримо у нашу спільну Перемогу!

 

Інтерв'ю провів керівник проєкту "Віконний Консалтинг" Олег Кесслер

"Віконний консалтинг" висловлює подяку пану Сергію Захарчишину та бажає компанії  Viknar’off  подальшого розвитку.