Deceuninck інвестує в сталий розвиток. Підприємство отримало кредит на екологічні рішення.

           

Deceuninck у Бельгії отримав п'ятирічний поновлюваний кредит у розмірі 120 мільйонів євро. Ці гроші компанія планує використати на корпоративні цілі, в тому числі на рефінансування частини боргів, але в першу чергу на інвестиції в сталий розвиток. Deceuninck повідомляє, що зусилля будуть спрямовані на скорочення викидів парникових газів і збільшення кількості переробленого матеріалу на його виробничому підприємстві в Діксмуйде, Бельгія. Також підприємство працюватиме над підвищенням безпеки праці. Кредитні документи були підписані 19 січня 2023 року.


Бруно Хамблет, генеральний директор Deceuninck, підсумував нове джерело фінансування екологічних інвестицій у Deceuninck:

           

 Deceuninck взяла на себе дуже амбітні цілі щодо викидів парникових газів. Ця нова кредитна лінія дозволить Deceuninck робити інвестиції, необхідні для досягнення цих цілей, і продовжувати лідирувати у зниженні викидів CO2 у всьому світі. Крім того, ми продовжуємо працювати над розробкою та виробництвом продуктів, які відповідають найвищим стандартам теплозбереження, допомагаючи споживачам значно зменшити споживання енергії.