У людській свідомості є ключові слова, звучання яких викликає миттєві асоціації. Буча – одне з таких слів. Це місто під Києвом стало символом звірячих злочинів російських військ проти мирного населення України. 


        На жаль, ми не можемо повернути час назад. Єдине, що ми можемо зробити, це повільно сприяти тому, щоб українська дійсність була готова до повернення до мирної нормальності.       

        Тому FAKRO з радістю прийняла можливість співпрацювати у відбудові України. Разом з організацією UN Global Compact Network Poland, UNOPS, Польським Червоним Хрестом та мерією Бучі ми організували гуманітарний конвой із будівельними матеріалами для цього українського міста.       

Ми хочемо допомогти. Практично з початку війни ми допомагаємо Україні. Ми пов'язані з Україною через наші виробничі потужності та нашу дистриб'юторську мережу. Україна для нас є важливим ринком з точки зору бізнесу, але у нас є там і друзі. У транспорті, який сьогодні стартував, возимо мембрани та пароізоляцію. Це елементи ущільнення даху. Вони допомагають зберегти тепло та захистити від вологи, що зараз дуже важливо. У наступних поставках ми також плануємо надсилати вікна, - каже Павел Дзеконьскі, віце-президент групи FAKRO .

      

         FAKRO для Bucza |  фото FAKRO FAKRO для Bucza |  фото FAKRO FAKRO для Bucza |  фото FAKRO       

       

Каміль Вишковскі, виконавчий директор Мережі Глобального договору ООН у Польщі, каже: «Ми починаємо з першого транспорту до Бучі. Відразу за Бучою буде Ірпінь. Ми хотіли б подякувати FAKRO за всю допомогу.       

        Транспорт вирушив із Нового Сонча ще 16 грудня, але FAKRO чекав із повідомленням, доки не було підтверджено, що водії, які перевозили транспорт, безпечно дісталися місця призначення. Хороша новина прийшла вчора.