Економія та комфорт - рішення Aulprof для зменшення рахунків за електроенергію

Оконный консалтинг

Ru 07.12.22
Image Description

Рекордно високі ціни на джерела енергії, що призводить до підвищення рахунків для підприємств і домогосподарств, спонукають до пошуку енергозберігаючих рішень, напр. у сфері будівництва. Коли намагаються скоротити витрати на електроенергію, газ чи вугілля, все більше уваги приділяють дверям і вікнам, які є критичними точками на карті теплоізоляції будівель. Важливим є питання зменшення споживання електроенергії влітку, коли ми використовуємо кондиціонери або вентилятори для зниження температури в опалювальних приміщеннях.

 

В обох випадках рішенням можуть стати сучасні продукти Aluprof : алюмінієві віконні та дверні системи, рольставні чи фасадні жалюзі.


 Алюмінієві системи Aluprof – ефективний інструмент у боротьбі за менші рахунки

 

   Вікна та двері є тими елементами будівлі, через які найчастіше йде тепло — як правило, вони або неправильно встановлені, або не мають відповідних технічних параметрів. Тому добре переконатися, що вони не тільки належним чином вбудовані в стіни будівлі, але й мають найкращу теплоізоляцію. Алюмінієві системи можуть бути корисними в цьому відношенні.

 

Якщо ми хочемо забезпечити найвищий рівень теплоізоляції будівлі, зупинимося на виробах з дуже міцного алюмінію. Їх чудові параметри ізоляції, підтверджені випробуваннями та сертифікатами, значно мінімізують втрати тепла та підвищують енергетичні стандарти всього об’єкта, що, у свою чергу, призводить до вимірюваної економії, – пояснює Сабіна Густоф, менеджер маркетингових проектів Aluprof .


 

Протягом багатьох років ми поєднували наші рішення для пасивних будинків з великим склінням у вигляді вікон або скляних фасадів. Всупереч зовнішньому вигляду, одне не виключає іншого, оскільки належне ущільнення та вибір відповідних алюмінієвих конструкційних матеріалів дозволяє нам проектувати великі скляні поверхні, які завдяки південній орієнтації освітлюють кімнати та, перш за все, отримують безкоштовну сонячну енергію, яка обігріває внутрішні приміщення. Але якщо інсоляція виявиться надмірною і спричинить надмірне нагрівання приміщення, то можна використовувати наші сонцезахисні системи, такі як фасадні жалюзі, екрани чи зовнішні рулонні штори, – додає експерт.

 

Сонцезахисні козирки Aluprof як спосіб зменшити рахунки

 

Захист від надмірної інсоляції має величезний вплив на теплоізоляцію приміщень, а значить і на забезпечення належного комфорту мешканців. Тому вкрай важливо вибрати правильне рішення, яке зможе виправдати наші очікування. Пропозиція Alprof включає три категорії продуктів, використання яких помітно знижує споживання енергії, гарантуючи значну економію домашніх бюджетів.

 

Прикладом можуть бути фасадні жалюзі, які завдяки можливості регулювання кута нахилу ламелей дозволяють користувачам самостійно встановлювати ступінь затемнення салону. Таким чином, незважаючи на велике скління, приміщення ідеально захищене від надмірного нагрівання та проникнення занадто великої кількості сонячних променів, які можуть заважати мешканцям під час повсякденних домашніх справ.

 

Подібний тепловий ефект можна отримати, вибравши екрани, у яких віконне покриття являє собою спеціальну тканину зі світловідбиваючими, пропускаючими, поглинаючими та проникними властивостями. Таким чином, ці вироби є ефективним бар’єром, що захищає інтер’єр від парникового ефекту, зберігаючи при цьому гарну видимість назовні (можливість вибору ступеня світлопрозорості матеріалу). Важливо те, що технічні тканини, які використовуються в екранах Aluprof , стійкі до деформації та розривів, а також до погодних умов, включаючи ультрафіолетове випромінювання.


 

Однак варто звернути особливу увагу на ще одне рішення з сімейства сонцезахисних козирків, яким є зовнішні рулонні штори. Створюючи теплоізоляцію у вигляді своєрідної повітряної подушки, що утворюється між віконним склом і шторою, ролети дозволяють підтримувати оптимальну температуру в кімнатах. Здатність захистити інтер’єр від втрати тепла в холодні дні та захистити його від перегріву під час спекотної погоди є найкращим доказом універсальності цих виробів. Варто підкреслити, що вже згадана додаткова перегородка дозволяє ефективно обмежити потік теплого повітря з/всередину будівлі. Тому рольставні є чудовим вибором, який у довгостроковій перспективі призведе до менших рахунків. Цей продукт дозволяє нам контролювати баланс енергії, яка використовується для обігріву приміщення,

 

Автоматизація сонцезахисту - ефект синергії

 

Можливість контролювати роботу вищезазначених рішень, пропонованих Alprof , є додатковим фактором, що підтримує їх енергозберігаючий вплив на всю будівлю.

 

Вирішуючи купити штори, варто подумати про те, щоб оснастити їх спеціальними датчиками погоди, які дозволяють контролювати жалюзі в залежності від температури повітря, рівня сонячного світла, дощу або вітру. Використання погодної автоматизації може істотно сприяти зниженню витрат на енергію. Опустивши жалюзі або ширму з найбільш сонячної сторони будівлі, ми зможемо знизити температуру в приміщенні навіть на кілька градусів і таким чином зменшити використання обладнання для кондиціонування повітря, - резюмує Сабіна Густоф, менеджер маркетингових проектів з Алюпроф .

 

Автоматика зовнішніх ролет також особливо актуальна в осінньо-зимовий період. При зниженні рівня сонячного світла і температури на вулиці датчики опускають ролетну штору, забезпечуючи підвищену теплоізоляцію. Це, у свою чергу, дає змогу акумулювати тепло всередині будівлі, позбавляючи потреби в інтенсивному обігріві квартир, що гарантує економію сімейного бюджету, – додає фахівець.