FAKRO помогает Украине - годовщина войны и награда за просоциальную программу

Оконный консалтинг

Ru 01.03.23
Image Description

FAKRO та фонд «Думай про майбутнє» активно долучаються до допомоги Україні, надсилаючи гуманітарні конвої та заохочуючи інші компанії та організації до допомоги .


    У річницю нападу на Україну FAKRO було нагороджено за найкращу просоціальну програму. Повідомлення про дію допомоги надіслано понад 2 мільйонам одержувачів. Компанія продовжує свою діяльність і дякує всім співробітникам і партнерам за серце і підтримку.              

        Разом із партнерами було відправлено 11 гуманітарних конвоїв, тобто 29 вантажівок. До організації допомоги були залучені як наші прямі ділові партнери, в тому числі з-за кордону, так і дружні компанії з області. Завдяки співпраці багатьох підприємств та організацій допомога була надана тим, хто її найбільше потребував. Було прийнято понад 200 біженців. Загальна вартість допомоги склала рівно 3 097 036 злотих.       

              

        23 лютого. Під час столярної конференції у Ґнєві Павел Колбон отримав нагороду за програму КСВ – «FAKRO допомагає Україні».     

    

На цьому наша допоміжна діяльність не закінчується. Усе, що ми робимо для України, випливає з глибокого переконання, що так і треба робити. Цією ідеєю керується вся команда проекту «FAKRO ДОПОМАГАЄ УКРАЇНІ». Я радий, що маю можливість працювати з людьми, готовими до будь-яких викликів. У цьому сильна сторона FAKROteam. Дякую та вітаю своїх колег за можливість долучитися до такої гідної справи. – резюмує Павел Колбон, який отримав нагороду.