FAKRO та фонд «Думай про майбутнє» активно долучаються до допомоги Україні, надсилаючи гуманітарні конвої та заохочуючи інші компанії та організації до допомоги .


    У річницю нападу на Україну FAKRO було нагороджено за найкращу просоціальну програму. Повідомлення про дію допомоги надіслано понад 2 мільйонам одержувачів. Компанія продовжує свою діяльність і дякує всім співробітникам і партнерам за серце і підтримку.              

        Разом із партнерами було відправлено 11 гуманітарних конвоїв, тобто 29 вантажівок. До організації допомоги були залучені як наші прямі ділові партнери, в тому числі з-за кордону, так і дружні компанії з області. Завдяки співпраці багатьох підприємств та організацій допомога була надана тим, хто її найбільше потребував. Було прийнято понад 200 біженців. Загальна вартість допомоги склала рівно 3 097 036 злотих.       

              

        23 лютого. Під час столярної конференції у Ґнєві Павел Колбон отримав нагороду за програму КСВ – «FAKRO допомагає Україні».     

    

На цьому наша допоміжна діяльність не закінчується. Усе, що ми робимо для України, випливає з глибокого переконання, що так і треба робити. Цією ідеєю керується вся команда проекту «FAKRO ДОПОМАГАЄ УКРАЇНІ». Я радий, що маю можливість працювати з людьми, готовими до будь-яких викликів. У цьому сильна сторона FAKROteam. Дякую та вітаю своїх колег за можливість долучитися до такої гідної справи. – резюмує Павел Колбон, який отримав нагороду.