6 червня 2023 р.  компанія Glass Futures офіційно відкрила свій Глобальний центр передового досвіду вартістю 54 мільйони фунтів стерлінгів у Сент-Хеленсі, Великобританія.  


Інноваційний науково-технологічний центр допоможе глобальній скляній промисловості створювати екологічніші та чистіші продукти.       

Незабаром у центрі буде розміщена експериментальна піч продуктивністю 30 тонн на добу та інше технологічне обладнання , яке стане піонером у виробництві скла з нейтральним вуглецем.       

Піч буде встановлено напередодні її першого розпалювання, запланованого на початок 2024 року.       

Виступаючи вчора на відкритті, Річард Кац, генеральний директор Glass Futures, сказав: «Я не поспішаю, і через десять років після того, як ідея Glass Futures була задумана, ця мрія здійснилася. Усунення викидів вуглецю від глобального виробництва є найбільшою проблемою для нашого світу, і нам потрібно змінити те, як ми це робимо.

     Скляна промисловість і основні галузі (кераміка, сталь, метал, хімікати, папір і цемент) потребують декарбонізації, раціонального використання енергії та відмови від природного газу як основного джерела енергії. Ось чому ми існуємо, і саме завдяки постійній підтримці наших засновників, членів, спонсорів і прихильників ми стоїмо тут сьогодні, але це насправді лише початок».

       Подія, яку відвідали понад 100 гостей, зібрала членів Glass Futures з усього світу, включаючи виробників скла та університетських науковців, спонсорів і місцевих політиків.

Зліва направо: Керолайн Мур (керівник відділу маркетингу) та Астон Фуллер (генеральний менеджер Glass Futures), Юрген Майєр CBE, мер Сент-Хеленс, Лінн Кларк, мер  Ліверпуля Стів Ротерхем, Річард Кац (генеральний директор Glass Futures). ), Аланна Халсол (менеджер із комунікацій, цифрового маркетингу Glass Futures), Майк Біддл (Innovate UK), д-р Нік Кірк (Glass Technology Services) і Браян Макміллан (директор Glass Futures)       

       

Астон Фуллер, генеральний менеджер Glass Futures, сказав: «Було чудово побачити стільки наших однодумців і прихильників та показати їм новий центр. Це відкриття знаменує нову главу для Glass Futures, де Сент-Хеленс є нашим домом. Ключовою частиною цього для нас є робота з якомога більшою кількістю місцевих партнерів, підтримка місцевого бізнесу, створення робочих місць і залучення нових компаній і стартапів, щоб приєднатися до нас у районі».