Иностранные инвесторы о возможной войне в Украине.

Оконный консалтинг

Ru 27.01.22
Image Description


                             

       Про наслідки потенційного конфлікту в Україні розповів у Gazeta Wyborcza голова Fakro з  Nowy Sącz  Ришард Флорек . Його компанія вже багато років виробляє мансардні вікна та аксесуари там на трьох заводах під Львовом. Загроза війни вже впливає на працівників, а також може вплинути на попит.

           

         "Ми відчуваємо тривогу з приводу можливого початку війни. Наших співробітників просто забрали в армію і у нас проблема із заповненням посад. Якщо почнеться війна, буде призвано ще більше людей, і буде ще більша проблема.

            

Наші заводи в Україні виробляють для українського ринку. Коли почнеться війна, країна і народ України будуть біднішими і вікна просто не буде кому купувати. Також можуть виникнути проблеми з логістикою. Тож ми із занепокоєнням спостерігаємо за тим, що відбувається в Україні."

           

        Можлива війна в Україні, безумовно, вплине на всю економіку цієї країни. Це також вплине на польську економіку, і, безумовно, на працівників цієї країни, які працюють на польських заводах. Деякі з них вже викликані в армію, інші, діючи з патріотичних міркувань, повертаються в країну і самі звітують там. Усі хвилюються, а оскільки війна – це нещастя за будь-яких обставин, то добре побажати українцям, щоб з ними цього не сталося.