Guardian Glass у Ченстохові святкує своє 20-річчя. Минулий час був відзначений розвитком, інвестиціями та зміцненням позицій у виробництві флоат-скла, ламінованого скла, скла з низьким коефіцієнтом випромінювання (low-E) та скла з покриттям для захисту від сонячних променів для комерційного та житлового застосування.


        Останні двадцять років були часом інтенсивного розвитку заводу Guardian Glass у Ченстохові. У 2002 році була запущена лінія з виробництва флоат-скла, в 2003 році відбулося впровадження установки для нанесення покриттів, а в 2011 році розпочато виробництво ламінованого скла. 2018 рік ознаменувався модернізацією флоат-лінії, що призвело до збільшення виробничих потужностей аж на 25%, а у 2020 році було запущено установку для нанесення покриттів та другу лінію флоат-скла з покриттям. Це дозволило виробляти до 1000 метричних тонн високоякісного скла на добу. Зроблені інвестиції дозволили Guardian Glass швидко та ефективно виробляти та вдосконалювати продукти з доданою вартістю для ринку Східної Європи.              

       

Найбільша нова інвестиція в історії Guardian

              

        Зараз завод у Ченстохові має дві сучасні лінії з виробництва флоат-скла, дві машини для нанесення покриттів і спеціалізовану лінію з виробництва ламінованого скла. Передова технологія дозволяє ефективно переробляти стандартне флоат-скло в скло зі спеціалізованими властивостями.       

              

У Польщі ми спостерігаємо найшвидше зростаючий ринок будівельного скла в Європі вже багато років. Існує також сильна галузь виробництва вікон, яка також генерує явне зростання. Щоб задовольнити зростаючий попит у 2020 році, ми зробили інвестиції, завдяки яким філія в Ченстохові стала одним із найефективніших і операційно ефективних об’єктів компанії, - підкреслює Гуус Боекхаудт, виконавчий віце-президент Guardian Glass .

              

        Таке інтенсивне розширення було б неможливим без підтримки надійних партнерів і чіткого бачення розвитку.        

                     

       

Внесок Guardian Glass у розвиток польської економіки оцінив Тадеуш Косцінський, державний секретар канцелярії прем’єр-міністра: Я щиро вітаю Guardian Glass і дякую за інвестиції, зроблені в Польщі. Як розвиток продуктової бази, так і сама пропозиція становлять значну цінність для нашого ринку і доводять, що Польща є привабливим регіоном для іноземних інвесторів.

        

       

Про вплив інвестиції Guardian Glass у Ченстохові також згадує д-р Януш Міхалек, президент правління спеціальної економічної зони Катовіце: Незважаючи на численні труднощі та невизначеності, з якими сьогодні доводиться мати справу енергоємній промисловості в Європі, Guardian Скло в Ченстохові підтримує високий рівень виробництва і продовжує розвиватися. Це доводить силу польської економіки та чудові умови, які Спеціальна економічна зона Катовіце створює для інвесторів.

              

        Розвиток Guardian Glass у Ченстохові також є результатом чудової співпраці між компанією та представниками місцевої влади.        

              

Як каже Кшиштоф Матіящик, мер міста Ченстохова: «Для мене велике задоволення, що американський капітал стільки років вважав вигідним розвивати свої інвестиції в Ченстохові, зміцнюючи при цьому свої переваги – розташування, сприятливий клімат для ведення бізнесу. міською владою та прекрасним, кваліфікованим та вмотивованим персоналом для розвитку себе та роботодавця. Про статус Guardian Glass свідчить той факт, що воно стало одним із яскравих моментів минулорічного візиту посла США Марека Бжезінського до Ченстохови. Мене радує те, що Guardian- з його двома місцевими скляними заводами - це синонім розвитку, інновацій, продукту найвищої якості, який цінують багато інших галузей, і можливостей для професійної самореалізації, також для спеціалістів, які отримали освіту скляної промисловості в Ченстоховському політехнічному університеті.       

       

НА ПОЛІ ОДНА КОМАНДА       

        Найважливішою ланкою компанії є мотивовані та захоплені співробітники, які спостерігають за ходом процесу на кожному етапі. 20-річчя Guardian Glass у Ченстохові є прикладом синергії, яка є результатом співпраці з надійними партнерами та довірою клієнтів. Завдяки продуманому баченню розвитку та послідовним діям компанія сьогодні є надійним партнером для компаній Центральної та Східної Європи.