Как покупают окна в Германии

Оконный консалтинг

Ru 12.01.22
Image Description

Центр галузевого аналізу (Польща) провів дослідження, чим керуються при покупці вікон та дверей німці, кому довіряють, та порівняв отримані дані з уподобаннями поляків.

Що є практично спільного у покупців  обох країн, так це вимога до світлопрозорих конструкцій в частині енергозбереження. Цю складову вікон та дверей ставлять на перший план. А ось далі вимоги та вподобання розходяться.Вимоги з безпеки важливі для 25% німців, а ось польський покупець на цю складову звертає менше уваги - лише 10% поляків вважають цю властивість вікон важливою.

Шумоізоляцію відносять до складової комфорту, тому цей фактор має найменший розрив у відсотках у громадян. Але і в цьому німці перемагають - 41% опитаних у співвідношенні до 34% поляків.

А ось в чому "перемагають" польські покупці, так це у вимогах до дизайну вікон  та чому вирішили замінити старі негарні вікна на нові.  Ця складова важлива для 43% поляків проти 23% німців.

Тепер що до джерел інформації, які використовують покупці обох країн, коли шукають собі віконні конструкції. Не дивно, що основне джерело, це як і у всіх цивілізованих країнах - "світова павутина" Інтернет. Але це, в більшості, стосується загальної інформації та попереднього вибору. А ось коли справа доходить до покупки, то німецький замовник більш довіряє професіоналам (фахівці з продаж та монтажу СПК, будівельники), польський покупець, в більшості, користується порадами родичів та знайомих.

Опитування проводилося серед покупців обох країн, які в більшості своїй, купували вікна для заміни старих конструкцій.

 Підготовлено за матеріалами forumbranzowe.com