Ми полюбили скло в інтер’єрах за його функціональність, естетику, можливість персоналізації, як і очікувалося, надзвичайну здатність відповідати будь-якому дизайну та стилю. Отже, як ми живемо в оточенні скла?


Ефект теплого вікна на холодний ранок      

       

        Щоденна радість від перебування вдома складається із суми комфорту. Безсумнівно, жити приємніше в яскравих, красиво оформлених інтер’єрах, які дають нам відчуття безпеки та приватності або дозволяють нам заспокоїтися. Однак не забуваймо, що те, що непомітно і відчувається, теж має значення. Тому температура тут відіграє важливу роль.              

        Коли нам не дуже холодно і не дуже жарко, ми говоримо про тепловий комфорт, завдяки якому ми набагато краще працюємо в закритих приміщеннях. У цьому аспекті скло для інтер’єру справляється з поставленим завданням і навіть випереджає інші рішення, дозволяючи контролювати тепло за потреби.       

             

Так працює опалювальне скло EGLAS, яке можна використовувати у склопакетах вікон. Завдяки спеціальному покриттю під впливом електричного струму скло випромінює приємне тепло, усуваючи враження холодного скла або конденсації водяної пари на склі, забезпечуючи нам чіткий огляд навколишнього середовища, - каже Магда Ліпінська, менеджер з маркетингу. зі скла Saint-Gobain .              

        У прохолодний ранок, коли промені сонця з певною часткою боязкості проникають в наш інтер'єр, це рішення, яке оточить нас теплом, як зігріваючий, ароматний чай або вовняна ковдра. А якщо говорити про сонце...       


       

     

Стільки сонця в усьому ... всередині!       

       

        Коли говорять про скління, перша асоціація, яка спадає на думку, це світло. Освітлення інтер'єрів - основна роль віконних стекол, але інтер'єрне скло не має собі рівних у створенні освітлених композицій. Чому візуальний комфорт такий важливий?              

        Давно відомо, що денне світло благотворно впливає на наше здоров'я та самопочуття. Він дозволяє заповнити дефіцит вітаміну D в організмі, покращує настрій і концентрацію, завдяки чому ми відчуваємо себе сповненими сил і можемо краще виконувати свої обов'язки.              

       

В офісах, школах та будь-яких установах, де ми працюємо, навчаємося та виконуємо завдання, що вимагають креативності та ефективності, інтер’єрне скло ідеально підійде для освітлення простору, – зазначає Магда Ліпінська. – Давайте не боятися використовувати скляні перегородки. Таке дизайнерське рішення також відрізняється високою практичністю. Завдяки високій світлопроникності ми не позбавляємо себе його переваг і можемо отримати набагато більше, наприклад, додаткову конфіденційність. Особливо це стосується таких рішень, як декоративне скло або скло зі змінною прозорістю.       

       

        Це також чудова ідея облаштування в часи домашнього офісу та зростаючої популярності онлайн-занять – варто подбати про комфортний, природно освітлений простір і запросити сонце як у салони, так і в домашні офіси чи зони відпочинку.     

        У оздоровчій зоні вдома, професійному SPA або готелі світло відіграє подвійну важливу роль, особливо коли інтер’єр невеликий. Скло у вигляді душової кабіни і дзеркала тоді відіграє важливу роль у створенні ідеальної композиції. Завдяки особливим властивостям окремих рішень ми отримуємо оптично світлі, просторі, світлі приміщення.       

       

Скляна кабіна з антикорозійним покриттям TIMELESS® захищає скло від потемніння та бруду, радуючи своїм незгасаючим блиском. У свою чергу, екологічне дзеркало MIRALITE® PURE буде не тільки естетичним елементом декору, а й подбає про якість повітря, яким ми дихаємо. Це наша відповідь на зростаючу тенденцію екологічного дизайну. А для нетрадиційних проектів ми рекомендуємо скло з дзеркальним ефектом із сімейства MIRASTAR® для використання в якості розсувних дверей або повністю скляних стінових панелей, - додає Магда Ліпінська.


Уповільніть свій щоденний біг       

       

        У часи, коли ми живемо в постійній поспіху, ми все частіше шукаємо місця, які дадуть нам невеликий перепочинок. Відокремлення невеликих зон, які створюють відчуття інтимності, є тенденцією, яка присутня не лише в наших домівках, а й у готелях, офісах або в інших місцях, де комфорт людини відіграє важливу роль. Яке рішення підійде для відокремлення тихого анклаву? Орнаментальне скло, яке водночас розділяє та об’єднує простір – і робить це у справді вишуканому стилі. Завдяки цікавим візерункам, він дозволяє сховатися від поглядів оточуючих, і при цьому насолоджуватися очима фантастичним буйством вогнів, м'яко розливаючись по кімнаті. Комфорт приватності також забезпечує скло зі змінною напівпрозорістю, яке за одну секунду з прозорого скла стає повністю матовим.               

       

Залежно від потреб, скло PRIVA-LITE® дозволяє відразу сховатися від цікавих поглядів, щоб знову об’єднати його з рештою кімнати в наступному. Завдяки однаковому рівню пропускання світла, незалежно від того, в якому режимі знаходиться скло, нам не потрібно використовувати штучне освітлення, як у випадку з традиційними перегородками, шторами або ширмами, і це безперечна перевага цього рішення – підкреслює Магда Ліпінська.


 

Функціональність поруч із дизайном

       

        Важливим є той факт, що функціональність скла поєднується з винятковою естетикою, тому воно стає найкращим вибором для сучасних проектів. Велика універсальність дозволяє використовувати його в будь-якому приміщенні, незалежно від стилю і відповідно до ваших уподобань. Сьогодні скління - це не тільки декоративна деталь або ефектне доповнення до меблів, але і самостійні, великоформатні конструкції, які часто є вишенькою на торті оформлення. Скляні кабіни зі скла TIMELESS®, які легко очищаються, дзеркальні стіни MIRASTAR® створюють враження глибини, розсувні двері зі скла PRIVA-LITE®.