Завдяки щорічній оцінці бізнесу та міст некомерційна екологічна організація CDP прагне зробити глобальний вплив на клімат прозорим. Минулого року компанія REHAU вже отримала тут найвищий рейтинг,  завдяки своїй великій прихильності до сталого розвитку. Тепер цей успіх підтверджено ще раз.

              

        У дусі сталого бізнесу та дій REHAU з 2014 року добровільно ділиться деталями діяльності, пов’язаної з кліматом, із CPD – некомерційною екологічною організацією, яка оцінює екологічну ефективність компаній, міст, країн і регіонів у своєму глобальному рейтингу. З більш ніж 18 700 компаніями-учасниками по всьому світу рейтинг CDP вважається золотим стандартом екологічної звітності світового ділового співтовариства.             

       

        Цього року REHAU Industries і REHAU Automotive вперше взяли участь у дослідженні як незалежні організації, таким чином послідовно продовжуючи спадкоємність групи REHAU . У нещодавно опублікованому рейтингу CDP 2022 компанії REHAU Industries і REHAU Automotive отримали рейтинг B щодо зміни клімату. Це означає, що REHAU знову займає вищий рейтинг як у світовому середньому C, так і в середньому по сектору C для пластикових виробів у цій галузі.

        

        Підтвердження показників REHAU у цій категорії слід особливо цінувати, оскільки як глобальний середній рейтинг, так і рейтинг галузі значно погіршилися порівняно з 2021 роком.              

       

     Цей результат ще раз підтверджує, що ми на правильному шляху», – підкреслює Андреас Єнне, керівник відділу сталого розвитку REHAU Industries. «Завдяки нашій практиці циркулярної економіки та нашим енергоефективним продуктам і процесам ми робимо важливий внесок у захист клімату.

              

   Андреас Пінкернелле, керівник відділу сталого розвитку REHAU Automotive, додає: «Оцінка підкреслює наші величезні зусилля щодо енергоефективності, нульових викидів і кліматично нейтрального виробництва, до якого ми також залучаємо наших партнерів і постачальників. Також найбільші міжнародні клієнти завжди з інтересом дивляться на досягнутий рейтинг CDP, оскільки зараз він є важливим критерієм при прийнятті рішення про присудження контракту.