Компанія Schüco на півдні Німеччини у місті  Вертінген  відкрила цех порошкового фарбування. Алюмінієві профілі , запропоновані постачальником систем, будуть фарбуватися на новому виробництві .


Schüco оголосила, що 2 травня 2023 року її спільне підприємство Schüco Coating Solutions офіційно розпочало роботу на новому заводі у Вертінгені. Працює новий цех порошкового фарбування алюмінієвих профілів. Завод стовідсотково працює на відновлюваних джерелах енергії, також є закриті зони процесу та застосування. Schüco Coating Solutions – це компанія, заснована Schüco International - постачальником алюмінієвих систем та  Kemper Oberflächentechnik -  фахівцем з обробки поверхонь. Спільне підприємство засноване в листопаді 2020 року .

На офіційне відкриття заводу завітало близько 170 гостей, у тому числі представники місцевої влади. Серед присутніх були мер міста Вертінген Віллі Лехмеєр та представники керівництва Kemper Group і Schüco International KG.              

Після офіційних виступів гості мали змогу на власні очі побачити та подивитися на виробничий процес у рамках екскурсій.


 "Завдяки цій виробничій потужності ми робимо ще один важливий крок у нашій стратегії зростання та надання послуг. Загалом ми інвестували двозначну мільйонну сумуєвро  в розширення цього заводу та створили біля 100 робочих місць. Ми дуже раді розпочати виробництво зараз", – каже Ніколай Бломе, керуючий директор Schüco Coating Solutions. 


Технологія нанесення: за допомогою автоматичних і ручних порошкових камер алюмінієві профілі під час згортання в рулон покриваються порошковою фарбою. Фото: © Schüco International KG