Як польські та іноземні компанії можуть брати участь у відбудові України? Це питання обговорюватимуть учасники прийдешнього Конгресу відбудови України «СПІЛЬНЕ МАЙБУТНЄ».

 

Захід відбудеться 21-22 вересня на Познанському міжнародному ярмарку. У Конгресі візьмуть участь близько тисячі осіб, переважно підприємці з Польщі та України, представники органів місцевого самоврядування та польської й української влади, а також іноземні партнери та інституції, які створюватимуть механізми фінансування повоєнної відбудови.

 

Конгрес відбудови України «СПІЛЬНЕ МАЙБУТНЄ» є вступом до діалогу про потреби компаній та інституцій, з Польщі, так і з інших країн-союзниць, у контексті участі у післявоєнній відбудові української економіки. Захід буде присвячений співпраці між представниками влади, місцевого самоврядування та польськими й українськими підприємцями, а його завданням є розробка стратегії дій під час відбудови України.

Головна мета конгресу – зацікавити польські бізнес-структури з багатьох галузей, зокрема транспорту, експедиції та логістики, будівництва, а також енергетичного, банківського та страхового секторів, до співпраці з потенційними українськими партнерами. Це також стане можливістю зустрітися з представниками важливих українських центральних та регіональних державних установ. Серед учасників конгресу будуть представники інших країн-союзниць України, а також міжнародних інституцій, які впливають на форму фінансових інструментів у рамках так званої платформи відбудови, що надійде в Україну: Європейський інвестиційний банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, Світовий банк.

Конгрес стане місцем для дискусійних панелей, семінарів і зустрічей у спеціальних форматах, які дозволять якнайкраще підготувати правове та економічне підґрунтя для співпраці як польських, так і іноземних компаній та установ у відбудові України. У рамках заходу відбудеться 40 дебатів із 100 доповідачами. Теми обговорення стосуватимуться як стратегічних питань у макроекономічному плані, так і рішень для окремих галузей і підприємств. Обговорюватимуться економічні, правові, страхові та гарантійні передумови, а також загрози на ринку праці. Важливим елементом дискусії стане також співпраця на рівні органів місцевого самоврядування та роль неурядових організацій у процесі відбудови України.

Зону дебатів і дискусійних панелей супроводжуватиме виставковий простір за участю переважно польських компаній, готових долучитися до процесу відбудови України. Це буде місцем зустрічей та обміну досвідом між партнерами та гостями конгресу.

– До Польського агентства інвестицій і торгівлі вже звернулися понад 2500 компаній з усієї країни, які зацікавлені у співпраці з українськими партнерами, що свідчить про потенціал цієї теми. Тому я радий, що Grupa MTP організовує Конгрес відбудови України «СПІЛЬНЕ МАЙБУТНЄ». Ми хочемо, щоб це був форум, де польські компанії та державні інституції, зокрема органи місцевого самоврядування, зустрічатимуться зі своїми колегами з української сторони. Ми поговоримо про те, як долати труднощі та як використовувати можливості, що відкриваються. Ми також розраховуємо на широку присутність іноземних партнерів з інших країн, які підтримують Україну, – каже Ядвіга Емілевіч, заступник міністра фінансів та регіональної політики, Уповноважена Ради з питань польсько-українського співробітництва у сфері розвитку, яка підтримує конгрес як ключову подію в цій сфері в Польщі. 

Галузеві сектори Конгресу:

  •   будівництво
  •   промисловість
  •   інвестиції
  •   енергетика
  •   транспорт
  •   ІКТ 
  •   кібербезпека 
  •   банківська справа та страхування

Детальна програма конгресу буде доступна найближчим часом на сайті www.common-future.pl

Віконний консалтинг має честь бути інформаційним партнером Конгресу відбудови України COMMON FUTURE