«Мaster» представляє систему автоматизації Windows APRO, яка дозволяє дистанційно керувати відкриттям вікон та балконних дверей у будівлі, щоб забезпечити природну вентиляцію приміщень та створити найвищий комфорт проживання при дотриманні високих стандартів безпеки.


     APRO є відповіддю на потребу забезпечити автоматичні та інтелектуальні віконні системи в сучасних житлових, комерційних і промислових будівлях, підкреслюючи дизайн їхньої архітектури за допомогою використання повністю невидимої автоматизації або елементів дизайну, які ідеально поєднуються з будівлею. Все це можливо завдяки ряду аксесуарів, які дозволяють перетворити будь-яку віконну та дверну конструкцію в елемент інтегрованої домашньої автоматизації.   

   

Дистанційне управління

                

         Завдяки механізмам серії APRO та  програмі APRO або інтеграції з найпопулярнішими пристроями автоматизації будівель, ви можете керувати доступом, створювати профілі з різними дозволами та комплексно контролювати APRO безпосередньо на своєму пристрої.        

                

        

Гарантія високих стандартів безпеки        

        

         Після підключення пристроїв за допомогою додатку APRO або з вашим власним блоком керування домашньою автоматизацією, будь-які несправності та можливі несправності будуть повідомлені. Усі приводи цього діапазону оснащено функцією «High Speed Function», яка також може використовуватися як блоки NSHEV у поєднанні з системою відводу диму та тепла (RWA) відповідно до EN 12101-2.  

 

     

Забезпечення найвищого комфорту проживання

                

         Серія APRO була розроблена для забезпечення повітрообміну через природну вентиляцію. Постійні автоматичні програми також можна запрограмувати для забезпечення більш здорового повітря та підтримки постійної температури, також у поєднанні з пристроєм контролю якості повітря.