На виставку FENSTERBAU FRONTALE 2022 зареєструвалася рекордна кількість експонентів

Оконный консалтинг

22.03.21
Image Description

Як повідомляють організатори виставки, за рік до FENSTERBAU FRONTALE вже зареєструвалися 480 експонентів з 33 країн. Замовлення на поточний момент складають більше 50 000 м?, або 80% доступної чистої площі стендів в 11 виставкових залах.

Відповідно до зміненого графіку у 2022 році виставка вікон, дверей і фасадів FENSTERBAU FRONTALE буде проходити з вівторка 29 березня по п'ятницю 1 квітня.

«Як показали опитування учасників та відвідувачів, заміна суботи в об'єднаному розкладі заходів на будній день уже давно була в списку бажань гравців індустрії. Ми зробимо це вперше у 2022 році, - пояснила Ельке Харрейсс (Elke Harreiss), директорка FENSTERBAU FRONTALE. При цьому у експонентів буде як мінімум така ж кількість днів, як зазвичай, для установки і демонтажу своїх стендів ».

За словами пані Харрейсс, у галузі як і раніше існує великий інтерес до особистих зустрічей і спілкування. І це відображено в поточному обсязі реєстрацій: замовлення на виставкові майданчики в даний час складають 89% від рівня, досягнутого за рік до останнього заходу з цієї серії.

Команда FENSTERBAU FRONTALE планує захід відповідно до діючих в даний час правил безпеки і гігієни, а також додатково має намір включити цифрові формати, щоб забезпечити додану вартість для експонентів і відвідувачів з усього світу.
«За рік спостерігається значне зростання онлайн-форматів. Цифрова інформація та послуги з професійного розвитку зараз незамінні і збережуть своє значення навіть після пандемії. Як провідна міжнародна виставка вікон, дверей і фасадів, ми прагнемо до того, щоб наша програма була досить широкою і орієнтованої на майбутнє », - підкреслили організатори.
Залишайтеся на зв'язку з FENSTERBAU FRONTALE

Підготовка до майбутнього сезону не означає затишшя. Щоб подолати прогалину перед наступною запланованою виставкою, організатори збирають актуальну інформацію в Інтернеті і надають її в реальному часі через різні сервіси в тематичному блоці «FENSTERBAU FRONTALE connected».

Наприклад, база даних експонентів і продуктів, як і раніше пропонує доступ до всіх профілів і контактних даних компаній, які зареєструвалися на FENSTERBAU FRONTALE 2020. У розділі новин регулярно публікуються нові галузеві матеріали. А канали виставки в соціальних мережах діляться постійним потоком нових розробок, об'єднаних під хештегом #FFconnected і #bridgingthegap.