NSG  підрахувала результати першого кварталу свого фінансового року. Компанія зафіксувала  зростання доходів і прибутку.

 

Група NSG, яка включає, серед інших, бренд Pilkington підрахував результати свого першого кварталу, період з квітня по кінець червня. Фінансовий рік компанії зсувається з календарного року та завершується поточним роком наприкінці березня 2024 року. У звітному періоді доходи від продажів склали 208 мільярдів ієн  порівняно з 177,9 мільярдами ієн. Операційний прибуток також значно вищий, у розглянутому кварталі він склав 14,6 мільярдів ієн  порівняно з 8,3 мільярдами. У свою чергу, EBITDA склала 25,3 мільярда ієн порівняно з 18 мільярдами  у попередньому фінансовому році.

Гірші результати в Європі

NSG повідомила про результати в окремих сегментах. Що стосується архітектурного скла , то дохід склав 95,8 млрд ієн, роком раніше він був 85,6 млрд . У свою чергу, операційний прибуток склав 11,9 мільярдів порівняно з 8,9 мільярдів  за той же період минулого року. Найбільшим ринком NSG для архітектурного скла є Європа . Виручка в Європі склала 38,1 млрд ієн  і трохи знизилася – роком раніше вона становила 38,2 млрд. ієн . В Азії цього року продажі склали 26,8 мільярдів , а в обох Америках – 30,8 мільярдів ієн . Компанія повідомляє, що продажі в Європі також падають в обсязі, і це є результатом економічного спаду, пов'язаному з агресією росії проти України. Компанія підвищила ціни на свою продукцію, що частково пом'якшило падіння продажів.

У компанії припускають, що цього року в Європі очікується подальше зниження обсягів продажів скла. NSG також оголосила, що зосередиться на економії коштів.

Коментар від «Віконного консалтингу»: не виключено, що падіння  продажів продукції компанії NSG в Європі пов’язане з згортанням та продажем своїх виробничіх потужностей на російському ринку. Про це ми писали в попередніх публікаціях