REHAU Window Solutions став одним із переможців German Brand Award 2023, отримавши нагороду в категорії «Brand Events, Fairs & Exhibitions» за подію «World of Windows», організовану в штаб-квартирі компанії в Ерлангені минулого року.

 

«Зробіть різницю. Розвивайте свій бізнес. Відчуйте WOW. Це назва заявки, з якою REHAU Window Solutions і World of Windows подали заявку на одну з бажаних нагород German Brand Awards (GBA) 2023. Нещодавно журі в Берліні оголосило, що REHAU Window Solutions є одним із цьогорічних переможців.

Директор з маркетингу Пітер Коцур та його команда переконали суддів віддати перше місце у категорії «Події, ярмарки та виставки брендів» конкурсу «Досконалість у стратегії та створенні брендів – комунікації брендів» для заходу World of Windows 2022.

German Brand Award 2023 for World of Windows - підтвердження роботи та відданості REHAU Window Solutions на незмінно високому рівні

Ця нагорода є яскравим підтвердженням нашої роботи та відданості на незмінно високому рівні. Вже у 2021 році ми отримали нагороду German Brand Award за Digital Highlight Tour – віртуальну прогулянку системами та продуктами REHAU . Наш підхід до переосмислення оцифрування був винагороджений, також у зв’язку з інноваційним та успішним діалогом із клієнтами. Світ Windows пішов ще далі. На 600 квадратних метрах в Ерлангені були створені персоналізовані враження від бренду та зустрічі з поточними рішеннями та майбутніми інноваціями. «Світ вікон» демонструє REHAU Window Solutions як рушійну та формувальну силу галузі, а також як стабільного преміум-партнера для успішних професіоналів віконної індустрії, каже пан Коцур.

 

German Brand Award 2023: платформа надихнула тисячі учасників рішеннями, орієнтованими на майбутнє

Веб-сайт German Brand Award повідомляє про нагороду: Зі Світом Windows 2022 компанія REHAU Window Solutions створила унікальний простір для інновацій та взаємодії. Світ досвіду послідовно розвинув блискучу ідею відзначеного нагородами «Digital Highlight Tour» і фізично втілив її у формі культового чорного куба. Платформа надихнула тисячі відвідувачів перспективними рішеннями «Вікна та двері циклічної економіки для безкомпромісної сталості» . 

Ця концепція переконала журі GBA. У розділі «Досконалість у стратегії та створенні брендів» журі присуджує нагороди найсильнішим компаніям, концепціям і стратегіям з окремих дисциплін. Журі складається з незалежних міждисциплінарних експертів компаній, світу науки, консалтингу, послуг і агентств. Подання оцінюються за критеріями незалежності та типології бренду, його відмінності, відмінності від конкурентів та відповідності цільовій групі. У 2023 році на міжнародну премію German Brand Award було подано близько 1200 заявок.