Підвісні дверні доводчики GEZE - це широкий асортимент продукції для будь-якого типу дверей. Від простих житлових дверей до важких вхідних, аварійних і спеціальних дверей, які використовуються в різних місцях, таких як лікарні, готелі чи аеропорти.


 Асортимент GEZE включає дверні доводчики різних форм, з індивідуальними настройками та застосуванням, наприклад, для протипожежних і димозахисних дверей.

           

            Geze Novotel London Heathrow

           

Тип і можливість використання відповідного дверного доводчика залежить від конкретних вимог і його призначення, таких як тип і розмір дверей, вага полотна, матеріал, ширина дверей і місце їх монтажу. Крім того, необхідно враховувати, чи буде доводчик працювати в приміщенні чи на вулиці, у вологому чи сухому приміщенні, при високих чи низьких температурах. Один універсальний доводчик не виправдає всіх очікувань і не підійде для всіх типів дверей.

           

Якщо говорити простою мовою, то доводчик – це щось на зразок пружини, яка утримує двері в закритому стані.

           

Щоб двері не хлопали різко коли притягуються пружиною, пружина оснащена механічним демпфером. Завдяки поєднанню цих двох механізмів дверний доводчик працює відповідно до вимог спеціалізованого стандарту EN 1154. Вибір доводчика базується на відповідності його параметрів і функціональності дверей.

           

Надійність рішення, яким є дверні доводчики, означає підвищений комфорт і зручність проходу, а також безпеку в будівлі. Це також протипожежний захист, захист від стійкого шуму, енергозбереження та підвищена гігієнічність.


           

            Дверні доводчики GEZE

           

Чому варто використовувати дверні доводчики - найважливіші причини:

           

Безпека:  закриті двері захищають від несанкціонованого доступу, злому та крадіжки.

           

Протипожежний захист:  будівельні норми вимагають протипожежних дверей не лише в громадських будівлях або підземних паркінгах, але також у будинках і готельних номерах. Їхня мета – запобігти проникненню пожежі та поширенню диму та вогню в інші приміщення (ці типи протипожежних доводчиків повинні закриватися самостійно).

           

Шумозахист:  закриті двері захищають від сильного шуму.

           

 Клімат в приміщенні та енергозбереження:  закриті двері захищають від погоди (холодної чи теплої), протягів та втрати тепла.

           

Гігієнічність:  закриті дверцята захищають від забруднення. Двері, що самі зачиняються, не потребують торкання, щоб закритися. Тому вони особливо корисні там, де бактерії та мікроби можуть потрапити на руки: наприклад, у лікарнях чи громадських туалетах.

           

Приватна зона:  закриті двері захищають нашу приватність.

           

Зручність: двері, що автоматично закриваються, практичні та зручні для всіх, особливо для дітей, людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями пересування.


           

            Geze TS 5000 чорний


           

Протягом багатьох років GEZE асоціюється з дверними доводчиками. Компанія має широкий асортимент моделей дверних доводчиків, адаптованих до вимог та очікувань кожного клієнта.  Команда фахівців, завжди  допоможе підібрати прилад під індивідуальні потреби.


           

            TS 5000, Vector Stuttgart Geze


Найпопулярніші моделі накладних доводчиків GEZE та їх особливості:

           

TS 1000 C: універсальний дверний доводчик для дверей з невеликими габаритами і вагою полотна.           

TS 1500: компактний доводчик для невеликих дверних полотен у фірмовому дизайні сімейства доводчиків GEZE.           

TS 2000 NV / TS 2000 NV/BC: продовження популярного ручного дверного доводчика в новому дизайні. Підвищує комфорт і безпеку, дуже інтуїтивно зрозумілий у встановленні. У версії NV BC він оснащений функцією захисту від вітру.           

TS 3000 V: невеликий накладний дверний доводчик із направляючою для одностулкових дверей з інтуїтивно зрозумілим налаштуванням. У версії V BC він оснащений функцією захисту від вітру.           

TS 4000: найміцніший доводчик, ідеально підходить для дверей із шириною полотна до 1600 мм.           

TS 5000: топова модель дверного доводчика на рейку. Найпотужніший рейковий дверний доводчик з широким вибором варіантів.           

TS5000L : спеціальна версія накладного доводчика для зовнішніх дверей у будівлі

TS 5000 SoftClose: накладний дверний доводчик з широким регулюванням фази закривання дверного полотна.

           

            GEZE_1610740_GEZE_TS_5000_L


           

Boxer: елегантний вбудований доводчик, який непомітно вписується в дверне полотно.

           

Компанія GEZE пропонує індивідуальні дверні доводчики та комплексні консультації.