Польские компании заинтересованы принять участие в восстановлении Украины

Оконный консалтинг

Ru 04.09.22
Image Description

31 серпня 2022 року у PGE Narodowy у Варшаві відбувся форум, що відкрив галузеві консультації для післявоєнної відбудови України. Масштаб потреб та інвестицій  може виявитися дуже важливим для польських виробників столярних виробів.

           

    «Відбудова України – галузеві консультації» – це форум, організований в останній день серпня Польським агентством інвестицій і торгівлі та Міністерством розвитку і технологій. Його метою було представити можливості для польського бізнесу залучитися до процесу відбудови України, дізнатися про механізми тендеру та вислухати представників окремих галузей у контексті викликів, можливостей та бар’єрів, з якими стикаються вітчизняні підприємства. Як повідомив під час зустрічі міністр розвитку та технологій Вальдемар Буда, близько 1200 польських компаній повідомили про зацікавленість у відбудові України . Понад половину з них становлять будівельні компанії.

           

           

           

За даними, наведеними під час зустрічі генеральним директором UkraineInvest Сергієм Цівкачем, масштаби збитків в Україні величезні. У випадку фізичної інфраструктури вони оцінюються в понад 113 мільярдів доларів. Тільки житлові втрати оцінюють приблизно в 75 мільярдів доларів .

           

            

           На жаль, неможливо назвати будь-яку обов’язкову дату офіційного початку процесу відбудови України. Втім, уже відомо, що 22 вересня у Жешуві відбудеться польсько-українська міжурядова комісія, на якій будуть зібрані висновки форуму, що проходив у PGE Narodowy. Міністерство розвитку та технологій також запустило спеціальну підсторінку, де можна стежити за інформацією про тендери міжнародних інституцій з відновлення України та торгівлі.

           

З точки зору польських виробників столярних виробів, варто стежити за актуальними новинами про тендери та шукати партнерів у особі польських та міжнародних підрядників, щоб спільно конкурувати в поточних та майбутніх тендерах для відновлення України. Також важливо розпочати співпрацю з українськими дистриб’юторами столярних виробів, адже не виключено, що у нашого східного сусіда також будуть програми з фінансування реконструкції B2C інфраструктури.

           

           
Більше про можливості польського столярства в Україні дізнаються учасники Polish Woodwork Forum 2022, який проходитиме 18-19 жовтня 2022 року в Ожарові Мазовецькому. Під час дводенної зустрічі ви дізнаєтесь, скільки будівель в Україні потребують реконструкції, які інструменти підтримки можуть мати у своєму розпорядженні польські підприємці та як не втратити можливості для розвитку великих продажів за нашим східним кордоном.


Статтю підготовлено редакцією "Віконного Консалтингу" за матеріалами польських галузевих видань.