Saint-Gobain Glass представляє нову версію програми Calumen®, цифрового інструменту специфікації скління, який допомагає вибрати правильне рішення для вашого проекту чи існуючої будівлі.


      Розрахунок вуглецевого сліду вузлів є однією з функцій, які пропонує оновлена версія конфігуратора. Таким чином, бренд робить ще один крок на шляху до декарбонізації будівельної галузі.       

      Сучасна архітектура – це архітектура змін, а вони вимагають швидкості та точності дій. Мета будівельного сектору у вигляді досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року передбачає низку перетворень, які мають зазнати не лише виготовлені будматеріали, а й інструменти, що полегшують роботу з ними. Веб-додаток Calumen® дозволяє скласти ідеальну комбінацію, яка відповідає обмежувальним технічним умовам і високим вимогам користувачів будівель. 

Безкоштовний конфігуратор Saint-Gobain Glass дозволяє завантажувати власні проекти, візуалізувати скління, порівнювати дані в реальному часі та зберігати результати пошуку на персональному робочому столі. У вдосконаленій версії додатку підбір скління ще швидше і можливий двома способами. Користувачі можуть скористатися інтелектуальним покроковим конфігуратором, який проведе їх через весь процес, або дозволити додатку налаштувати рішення самостійно за допомогою спеціальної функції «Зворотний». І все це з рівня браузера комп'ютера. 


     Calumen® допоможе визначити світло- та енергопроникність, тепло- та звукоізоляцію скла з пропозиції Saint-Gobain Glass, а також розрахувати вуглецевий слід, який з 2023 року стане обов’язковою інформацією для кожної будівлі. Завдяки додатку Calumen® параметри скління завжди під контролем - для вашого власного задоволення, задоволення клієнтів і рельєфу планети.