Press Glass построил завод в Каунасе

Оконный консалтинг

Ru 14.09.22
Image Description

Press Glass щойно завершив будівництво заводу з виробництва склопакетів в Каунасі. Інвестиційний проєкт було завершено за  рік. Компанія планує запустити виробництво на початку наступного року.

           

    У серпні минулого року міжнародна  компанія Press Glass, яка спеціалізується на виробництві склопакетів, розпочала будівництво виробничого цеху та складу у вільній економічній зоні в Каунасі, Литва. Генеральним підрядником інвестиції є компанія Dekpol Budownictwo , яка вже вдруге виконує замовлення цього виробника склопакетів. У Dekpol повідомили, що на початку вересня цього року було завершено технічне введення в експлуатацію нового об’єкта в Литві. 


    Площа новобудови становить понад 260 тис. кв. метрів. Найбільше площі займає виробнича площа, потім складська. Також в будівлі заплановані офісні приміщення. Dekpol наголошує, що будівля використовуватиме енергію з природних джерел і виконана в енергетичному стандарті А++. Крім того, завод буде автоматизований і стане найсучаснішим скляним заводом у Європі. У Press Glass повідомили, що завод у Каунасі вироблятиме склопакети для потреб будівельного ринку житла для країн Балтії та Скандинавії, а також для компаній на півночі нашої країни. Компанія планувала, що виробництво в Каунасі почнеться на початку 2023 року.