Група компаній PRIMO («Прімо», Копенгаген; Данія), що спеціалізується на виробництві віконних та будівельних профілів з полівінілхлориду (ПВХ), повідомила про припинення всієї діяльності в Росії через «складне ділове середовище». Керівництво компанії прийняло рішення назавжди зупинити виробництво країни і продати всі виробничі активи.


      Щоб завершити свою присутність на російському ринку, компанія розпочала реалізацію плану заходів із продажу готової продукції та виробничих активів з 17 червня 2022 року. В результаті покупцем став клієнт PRIMO - російська компанія "Фростор Груп" (Frostor, м. Зеленоград), що спеціалізується на виробництві та продажу морозильних скринь. Сума угоди не розголошується.


     У заяві PRIMO наголошується, що «Фростор Груп» продовжить виробництво ПВХ-профілів і постачатиме на російський ринок повний асортимент пластикових виробів, а також виготовлятиме їх на замовлення.

Протягом деякого періоду часу PRIMO продовжуватиме надавати необхідну консультаційну допомогу для проектування екструзійного інструменту та оснащення.

Група компаній PRIMO була заснована в 1959 і до липня цього року управляла 14 підприємствами у восьми країнах світу з урахуванням Росії, а штат її співробітників налічував більше 1000 осіб. Російський завод PRIMO у Всеволожську було відкрито 2005 року. Оборот компанії PRIMO у 2019 році становив 155 млн євро (0,9 млрд руб.).