Результаты ревизии государственного учреждения «Фонд энергоэффективности»

Оконный консалтинг

Ru 24.09.21
Image Description

Фахівці Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності державної установи «Фонд енергоефективності» за період з 01 грудня 2017 року по 31 березня 2021 року виявили ряд порушень, що призвели до втрат, на суму 6 380,6 тис. гривень.

Зокрема, Фонд енергоефективності витратив 5 587,3 тис грн на проведення рекламної кампанії «Енергодім» (розміщення реклами в мережі інтернет та телебаченні), при  тому, що зазначені витрати не відповідають законодавчо встановленим напрямам використання бюджетних коштів, отриманих Фондом, та не передбачені паспортами бюджетних програм.

 

При відшкодуванні ОСББ вартості заходів з енергоефективності завищено вартість будівельних робіт у сумі 517,6 тис. гривень.

 

Фонд безпідставно здійснив часткове відшкодування ОСББ вартості послуг з супроводження проектів у загальній сумі 191,4 тис. гривень.

Виплачено заробітну плату працівникам Фонду з порушенням чинного законодавства на загальну суму 84,3 тис. гривень.

Також встановлено недотримання Закону України «Про публічні закупівлі», у тому числі проведення окремих закупівель без використання електронної системи публічних закупівель.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Про результати заходу державного фінансового контролю поінформовано Кабінет Міністрів України.

Джерело: https://dasu.gov.ua/ua/news/3940

Коментар від «Віконного консалтингу»: результати ревізії Держаудитслужби було опубліковано 15.09.21 року, чомусь в той же день на сайті Фонду енергоефективності  з’явилася новина що «Наглядова Рада ДУ “Фонд енергоефективності” оголосила про проведення конкурсного добору на заміщення посади директора установи». А до цього, 01.09.21 р. на сайті Фонду з’являється новина про те, що «Директорка ДУ "Фонд енергоефективності" Юлія Головатюк-Унгуряну завершує роботу 10 вересня 2021 року. Відповідну заяву очільниці Фонду підтримали члени Наглядової ради установи. Таким чином, завершується більш ніж трирічна каденція Юлії Головатюк-Унгуряну на цій посаді.»  Співпадіння??? Робити припущення ми не будемо. Почекаємо рішення правоохоронних органів які отримали результати ревізії. Звісно, якщо не «спустять на гальмах». Що таке 6 млн. при бюджеті в мільярди. Ще і подякували, що так сталося.  А ось на сам факт «проведення рекламної кампанії» ми точно звернемо увагу. Стосовно «рекламної кампанії «Енергодім» на суму більш ніж 5,5 млн. грн, то згідно з сайту Prozorro, тендер виграла компанія «ТОВ"ЮНІВЕРСАЛ МАККЕНН МЕДІА"»   з уставним фондом у 10 тис. грн., та з основним беніфіциантом – громадянином Великої Британії з адресою : СПОЛУЧЕНЕ КОРОЛІВСТВО, ВУДСАЙД КОТТЕЖ, КРЕМПШОУ ЛЕЙН АШТЕД, СУРРЕЙ КТ21 UJ, ВІДСОТОК ПРАВА ГОЛОСУ В 75%, ТИП ВОЛОДІННЯ - ОПОСЕРЕДКОВАНЕ, ЧЕРЕЗ ТОВ "РАЗОМ КОМ’ЮНІКЕЙШНЗ", ПОДАТКОВИЙ НОМЕР ,ЧЕРЕЗ ТОВ "АНЕЗ ВЕНЧЕРЗ ЛІМІТЕД",МІСЦЕЗНАХОДЖЕЕНЯ САВВА РОСТІДІ, 44 МАММАРІ, 2679, НІКОСІЯ, КІПР. 

Якісь ще коментарі потрібні?


Статьи

Оконнаятематика.

Будь в курсе