Saint-Gobain опублікував рекордно високий операційний прибуток у першій половині цього року. Хоча в той же час компанія мала падіння вартості продажів.


Saint-Gobain підбив підсумки першого півріччя цього року. Вартість доходів від продажів склала 24,95 млрд євро порівняно з 25,48 млрд євро, що означає зниження більш ніж на 2% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року . порівняно з попереднім роком. У той же час компанія зафіксувала рекордно високий операційний прибуток , за півріччя, що щойно закінчилося, він склав 2,81 млрд євро порівняно з 2,79 млрд євро, збільшившись на 0,8 відсотка. Вона також задоволена результатом EBITDA, цього року він сягнув 3,73 млрд євро порівняно з 3,68 млрд євро у 2022 році, збільшившись на 1,5 відсотка.

           

           

           

Компанія зафіксувала найвищі доходи в Північній Америці, Азії та на ринках, що розвиваються, на які разом припадає 60 відсотків продажів компанії. дохід групи.

 Бенуа Базен , генеральний директор Saint-Gobain, додає


     У Західній Європі ринок ремонту для нас найбільший . Відповідно до наших очікувань, ми спостерігаємо високу стійкість до падіння цього ринку. Це досягається за допомогою заходів стимулювання та регулювання для прискорення шляху до вуглецевої нейтральності. Попит на нове будівництво зростає, хоча додаткові витрати на фінансування тимчасово впливають на сектор.