Після успішного сезону 2022 Salamander не збавляє обертів. На початку березня компанія відкрила нові складські приміщення у своєму логістичному центрі у Влоцлавеку.


     Salamander Group завершила минулий сезон із доходом у 380 мільйонів євро , з яких майже 340 мільйонів євро припадає на бізнес віконних систем. 80 відсотків продажі здійснювалися за межами внутрішнього ринку  Німеччини. Профілі торгової марки Salamander постачаються 1800 виробникам у 70 країнах світу. Здебільшого вони походять із польського заводу у Влоцлавеку, де працює майже половина з 1450 працівників компанії. В останні роки Salamander Windows & Doors Systems у Влоцлавеку є місцем найбільших інвестицій Salamander Group. За словами одного з власників, Тілля Шмідекнехта, середній річний темп зростання (CAGR) тут становить 17 відсотків, а лише минулого року інвестиції поглинули понад 130 мільйонів злотих. Цього року видатки додадуть ще 40 мільйонів злотих.

           

           

           

      Ця інформація була однією з багатьох, які прозвучали на початку березня під час офіційного відкриття нових складських приміщень. Захід проводили члени правління концерну: брати Гьотц і Тілль Шмідекнехт, Вольфганг Сендхаус і Віктор Спомер і Яцек Дрейлінг, керівники польського заводу. Новий зал площею 12,5 тис. кв. кв.м та складські подвір'я площею 29 000 кв. кв.м є найновішими елементами логістичного центру Salamandra в Польщі.  Після 8 місяців будівництва компанією Goldbeck маємо просторе приміщення, яке вміщує 8000 палет з профілями та системними аксесуарами. Асортимент, який тут зберігається, налічує близько 12 тис. найменувань. З Влоцлавека системи Salamander експортуються не лише на європейські ринки, а й на інші континенти, напр. до Бразилії та Мексики.

Один із співвласників, Гьотц Шмідекнехт, розповів  про роль Salamander Windows & Doors Systems у групі :

           

            

             Польська філія Salamandra є дуже важливою частиною нашої групи, оскільки тут ми виробляємо 60 відсотків усієї продукції. У нас працює майже половина всіх наших працівників у Влоцлавеку, і ще кілька десятків знайдуть роботу на новому складі. Ми дуже задоволені результатами, яких ми досягли разом, і я можу запевнити вас, що ми продовжуватимемо розвивати наш завод і логістичний центр у Влоцлавеку.