З точки зору естетики, економічності та енергоефективності сімейство сонячних скляних виробів Guardian SunGuard® пропонує багато переваг у проектах комерційних будівель.

 

SunGuard® SuperNeutral®

Найкраще з обох світів

Архітектори та власники будівель хочуть високоефективні скляні вироби з покриттям, які забезпечують рясне природне освітлення в поєднанні з економією енергії та захистом від сонця. Серія Guardian SunGuard® SuperNeutral (SN) відповідає цим вимогам. Ці багатофункціональні покриття пропонують високоселективний сонячний захист і нейтральний блакитний вигляд для широкого спектру застосувань, таких як повністю засклені фасади, скління дахів і великі вікна в рамах. Кожен із семи продуктів серії SN пропонує унікальні властивості, щоб відповідати вимогам проекту та естетичним вимогам. Завдяки надзвичайній пропускності світла, ці покриття мінімізують потребу в штучному освітленні та забезпечують чудовий захист від сонця в поєднанні з чудовою теплоізоляцією.

SN 29/18 : Для скління даху та місць з високим опроміненням сонцем, світлопроникність 29%, сонячний фактор 18%.

SN 40/23 : нейтрально-блакитний зовнішній вигляд, 40% світлопроникність, 23% сонячний фактор

SN 51 : нейтральний зовнішній вигляд, світлопроникність 50,7%, сонячний фактор 27,4%

SN 63 : нейтральний зовнішній вигляд, світлопроникність 62,6%, сонячний фактор 33,3%

SN 70/35 : Нейтральний зовнішній вигляд з 70% пропускання світла, 35% сонячного тепла

SN 70/37 : нейтральний зовнішній вигляд, 70% світлопроникність, 37% сонячний фактор

SN 75 : нейтральний зовнішній вигляд, 72,9% світлопроникність, 40% сонячний фактор

 

SunGuard® High Performance

Цілорічна продуктивність і краса

Guardian SunGuard® High Performance (HP) — це серія скляних виробів із захистом від сонячних променів, які пропонують максимальну гнучкість дизайну завдяки поєднанню унікальних візуальних параметрів із діапазоном посилення сонячного тепла та рівнів теплоізоляції. Висока енергоефективність робить ці продукти ідеальним вибором для різноманітних кліматичних умов, особливо в будівлях, де використовується кондиціонування повітря та де необхідно дотримуватися або перевищувати норми енергоспоживання. Скло Guardian SunGuard® HP використовується для фасадів, навісних стін, зимових садів, панелей, структурного скління, вікон і дверей і доступне в різних кольорах, таких як сріблястий, королівський синій, світло-блакитний, нейтральний, яскраво-зелений і бурштиновий.

Silver 35/26: сріблястий зовнішній вигляд, 35% світлопроникність, 26% сонячний фактор

Bright Green 40/29:  Яскраво-зелений зовнішній вигляд, 40% світлопропускання, 29% сонячний фактор

Amber 41/29: Світло-коричневий зовнішній вигляд, 41% світлопроникність, 29% сонячний фактор

Royal Blue 41/29:  Королівський синій зовнішній вигляд, 41% світлопроникність, 29% сонячний фактор

Silver 43/31:  сріблястий зовнішній вигляд, 43% світлопропускання, 31% сонячний фактор

Neutral 50/32:  нейтральний зовнішній вигляд, 50% світлопроникність, 32% сонячний фактор

Neutral 60/40:  нейтральний зовнішній вигляд, 60% світлопроникність, 40% сонячний фактор

 

SunGuard® Extra Selective

Сучасне скло для надсучасних будівель

Guardian SunGuard® eXtra Selective — це лінійка сонцезахисного скла для фасадів, структурного скління, навісних стін, зимових садів, вікон і дверей. В асортименті є кілька продуктів, кожен з яких пропонує свої унікальні властивості, щоб відповідати продуктивності та естетичним вимогам проекту. Завдяки селективності світового рівня скло Guardian SunGuard® SNX 50 пропускає 50% природного денного світла в поєднанні з лише 24% сонячного тепла, тоді як скло Guardian SunGuard® SNX 60 пропускає 60% природного денного світла в поєднанні лише з 29% сонячного тепла. сонячне тепло.

Це допомагає зменшити витрати на електроенергію завдяки меншому попиту на штучне освітлення та кондиціонування повітря. Продукція Guardian SunGuard® eXtra Selective із гарним, природним прозорим виглядом, низьким рівнем відбиття та стабільним кольором є ідеальним вибором для повністю засклених фасадів. При використанні в подвійному або потрійному склінні ці продукти забезпечують оптимальну теплоізоляцію.

SNX 50 : Допомагає зменшити витрати на електроенергію, зменшуючи потребу в штучному освітленні, кондиціонуванні повітря та опаленні

SNX 60 : Допомагає зменшити витрати на енергію, зменшуючи потребу в штучному освітленні, кондиціонуванні повітря та опаленні

За матеріалами компанії Guardian Glass Europe