Найбільший турецький виробник скла Sisecam повідомив про чистий обсяг продажів у 58 мільярдів турецьких лир (2,9 мільярда доларів) у першому півріччі 2023 року.

Міжнародні продажі, що охоплюють загальний обсяг експорту з Туреччини та продажі поза межами Туреччини, становлять 64% консолідованих продажів.       

Його загальні інвестиції в першому півріччі склали 7,1 мільярда турецьких лир (357 мільйонів доларів США). Експорт склав 560 мільйонів доларів США. У першому півріччі Sisecam виробив 2,5 млн тонн скла, 2,3 млн тонн кальцинованої соди та 1,8 млн тонн промислової сировини.

Генеральний директор Görkem Elverici сказав: «У той час як діловий світ продовжує боротися з постійними економічними та геополітичними ризиками в глобальному масштабі, Sisecam рухається вперед у своєму шляху зростання.   

«Нами керує наша здатність швидко адаптуватися до ринкового середовища, що постійно змінюється. Sisecam відрізняється від конкурентів використанням розумних технологій і висококваліфікованим персоналом.      

Ми просуваємося вперед на нашому шляху розвитку з багатообіцяючими інвестиціями, які підтримують нашу мету потрапити в число провідних світових виробників у наших основних сферах діяльності».